Emigracja pomoże Sektorowi Rodzinnemu
3 listopada 2022, 09:12 | Autor: Bercik
Od kilku spotkań na nowo powstałym Sektorze Rodzinnym, kibice Widzewa we współpracy z OSK „Tylko Widzew” oraz klubem dbają o najmłodszych fanów czerwono-biało-czerwonych. W pomoc włączyła się również Widzewska Emigracja 1910.
Kibice Widzewa zrzeszeni w FC Skierniewice, we współpracy z OSK „Tylko Widzew”, od początku powstania sektora dbają o komfort i dobrą zabawę wśród najmłodszych. Sprawnie zarządzają całym przedsięwzięciem, prowadzą doping czy rozdają flagi.
W pomoc sprawnej organizacji włączyła się w minionym tygodniu Widzewska Emigracja 1910. Przedstawiciele kibiców RTS, mieszkający na Wyspach Brytyjskich bez wahania wyłożyli środki finansowe i wsparli akcję zakupem bębna i megafonu! Jak zapowiadają sami zainteresowani, to jeszcze nie koniec.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Brawa super dla Widzewskiej Emigracji pamiętajmy ta młodzież kiedyś nas zastąpi i będzie kultywowała dzieło najlepszych kibiców w Polsce szacun dla animatorów za poświęcenie i włożoną pracę
Flagi na kijach fajna sprawa. Takiego kibicowania warto uczyć od najmłoszego. Czym skorupka nasiąknie za młodu…….. Takie sztandary jak w Bundeslidze mi się marzą zamiast zadymienia całego stadionu. Te środki piro co były zaprezentowane przez nas w Zabrzu to akurat było fajne.
Za dzieciaka zawsze cieszyła i robiła na mnie wrażenie fala która szła w okol stadionu, fajnie jakby sektor rodzinny spróbował ją rozpocząć w momencie kiedy wszyscy siedzą (nawet w przerwie) Dodatkowo przygotowanie jakieś mini oprawy tymu konfetti też dla dzieciaków fajna zabawa. Życzę powodzenia i dużo kreatywności!
Oby do przodu!!! Ani jednego kroku wstecz!!!
I dalej do przodu…..
I co doping będzie szedł na meczu z bębnami z dwóch trybun?