Raport wypożyczonych: Jeden widzewiak z kompletem minut

2 listopada 2022, 15:04 | Autor:

Ligowy weekend za nami, a to oznacza, że kolejne mecze mają za sobą piłkarze Widzewa, którzy przebywają na wypożyczeniach w innych klubach. W minionych dniach na boisko wybiegło łącznie trzech zawodników, a jeden z nich zaliczył komplet minut na placu gry.

Na występ, choć dość krótki, mógł liczyć Kacper Karasek. Widzewiak spędził na boisku ostatnie 21 minut starcia Ternalici Nieciecza z Resovią i obejrzał w tym czasie żółty kartonik. „Słonie” wygrały ten mecz 3:0. W podobnym wymiarze czasowym pokazał się Bartosz Guzdek. Młody napastnik zanotował 22 minuty występu w meczu Odry Opole przeciwko Chojniczance Chojnice. Jego drużyna wygrała to spotkanie 2:1.

Całe spotkanie Skry Częstochowa z Puszczą Niepołomice mógł zagrać z kolei Radosław Gołębiowski. Nie był to jednak występ udany, bowiem jego drużyna uległa rywalowi aż 3:0, a w ligowej tabeli ekipa spod Jasnej Góry zajmuje miejsce w strefie spadkowej. W Jarocinie, gdzie Pogoń Nowe Skalmierzyce grała z Jarotą, nie wyszedł na boisko Mateusz Ludwikowski. Jego drużyna wygrała tę batalię 1:0.

Raport wypożyczonych (28-31 października):