Ernest Kurzawa dołączył do drużyny rezerw

2 marca 2023, 15:09 | Autor:

Tylko dwa dni zostały do rozpoczęcia rudny wiosennej w IV lidze. Oczy większości obserwatorów będą zwrócone na Łódź, gdzie o awans do III ligi będzie walczyła druga drużyna Widzewa. Dziś drużynę Patryka Czubaka wzmocnił Ernest Kurzawa. 

Świeżo zakontraktowany gracz urodził się w 2004 roku, a na boisku gra w roli pomocnika. Swoją przygodę z piłką zaczął w klubie RAP Radomsko, ale większość czasu spędził w ekipie GKS Bełchatów. Grał tam w Centralnej Lidze Juniorów oraz w drużynie rezerw na szczeblu okręgowym.

Kurzawa zna już ligę, w której na co dzień występują rezerwy, ponieważ rundę jesienną spędził w Orkanie Buczek, czyli u ligowego rywala łodzian, gdzie w sumie wystąpił w 18 spotkaniach. W przerwie między rundami pojawił się na testach w Widzewie i brał udział w zdecydowanej większości gier kontrolnych. Sztab uznał, że jego umiejętności mogą przydać się w walce o awans do III ligi.

Młody zawodnik podpisał dziś kontrakt i został zgłoszony do rozgrywek. Oznacza to, że będzie brany pod uwagę podczas ustalania składu na sobotnią potyczkę z WKS 1957 Wieluń. Początek meczu o godz. 12:00 na Łodziance.

Foto: Martyna Kowalska/widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
12
0
Would love your thoughts, please comment.x