Giełda nazwisk już ruszyła

1 listopada 2017, 13:13 | Autor:

Nie skończyła się jeszcze runda jesienna, a media już plotkują na temat zimowych transferów Widzewa. Pojawiło się nazwisko pierwszego zawodnika, którego łódzki klub miałby sprowadzić do drużyny. Tego typu dywagacji w przerwie między rundami będzie sporo.Pierwszym piłkarzem, łączonym z Widzewem, jest Jakub Rozwandowicz, starszy brat Maksymiliana Rozwandowicza, który przed kilkoma laty występował przy Piłsudskiego, a obecnie jest zawodnikiem Akademii Piłkarskiej ŁKS. Zdaniem portalu „Tu Łódź”, napastnika miał oglądać w ubiegłą niedzielę Franciszek Smuda. Trener pojawił się w Tomaszowie Mazowieckim.

Wizyta szkoleniowca RTS miała jednak związek z analizą gry zespołu i ogólnemu przyjrzeniu się graczom Lechii. Sam Rozwandowicz, który przed laty był też członkiem łódzkiego zespołu Młodej Ekstraklasy nie był jednak objęty specjalną obserwacją. Nikt nie planuje pozyskania autora czterech trafień w bieżącym sezonie. Obserwowani są inni napastnicy, choć żadnej decyzji w sprawie pozyskania jakiegokolwiek atakującego w tym momencie nie ma.

Wkrótce karuzela nazwisk rozkręci się na dobre. Każdą wyssaną z palca plotkę będziemy starali się na bieżąco weryfikować.


Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress