Guzdek również odejdzie?

11 czerwca 2022, 09:48 | Autor:

Już ośmiu zawodników pożegnało się tego lata z Widzewem Łódź. Dziewiąty będzie Kacper Karasek, który trafi na wypożyczenie do Termaliki Nieciecza. To jednak wcale nie musi być koniec, ponieważ z al. Piłsudskiego może rozstać się również Bartosz Guzdek.

Młody napastnik był prawdziwą rewelacją rundy jesiennej, gdy imponował formą i zdobył aż sześć bramek. Niestety dla niego, w rundzie rewanżowej stał się tylko cieniem gracza sprzed kilku miesięcy – dostał kilka szans, ale żadnej nie wykorzystał, w efekcie czego nie poprawił swojego dorobku. Tak czy inaczej, ten wypracowany wcześniej pozwolił mu zostać najlepszym strzelcem Widzewa w całym minionym sezonie, wspólnie z Bartłomiejem Pawłowskim.

Już od jakiegoś czasu spekulowało się, że Guzdek może latem opuścić Łódź. Potwierdził to wczoraj wieczorem na Twitterze Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl, który napisał, że młody piłkarz może przenieść się do pierwszoligowego Zagłębia Sosnowiec. Czy na zasadzie transferu, czy jednak wypożyczenia, tak jak Karasek, tego na tę chwilę nie wiemy.

Subskrybuj
Powiadom o
65 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
65
0
Would love your thoughts, please comment.x