Zapowiedź meczów Akademii Widzewa (11-12 czerwca)

11 czerwca 2022, 08:00 | Autor:

Runda wiosenna w wykonaniu drużyn Akademii Widzewa zbliża się do zakończenia coraz większymi krokami. W jeden z ostatnich ligowych weekendów, na murawie zamelduje się pięć zespołów. Bardzo ciekawie zapowiadają się zwłaszcza trzy spotkania.

Trudny wyjazd mają przed sobą rezerwy. Podopieczni Patryka Czubaka zagrają na wyjeździe z RKS Radomsko, czyli rywalem, z którym już w środę mierzyć się będą w finale Pucharu Polski. Wydaje się, że dzisiaj opiekun łodzian nie odkryje wszystkich kart i da zagrać głównie zmiennikom oraz juniorom. Będzie to dla nich wartościowy sprawdzian. Start o godzinie 16:00.

Już przed południem do gry wejdą szesnastolatkowie, którzy w przedostatniej kolejce rundy powalczą z GKS Bełchatów. „Brunatni” wyprzedzają ich o zaledwie jeden punkt, a zatem dzisiejsze starcie może zadecydować o końcowym zwycięstwie. Oprócz tego, na Łodziance młodzicy zagrają z Ceramików Opoczno, zaś trampkarze młodsi, na wyjeździe, z PSV Łódź.

Po minimalnej porażce 0:1, rewanżowy mecz barażu o awans do I ligi wojewódzkiej mają w planach dwunastolatkowie. Derby z ŁKS będą zatem bardzo ciekawe!

Mecze drużyn Akademii Widzewa (11-12 czerwca):

RKS Radomsko – Widzew II Łódź, 11 czerwca (sobota), godz. 16:00
U-16: Widzew Łódź – GKS Bełchatów, 11 czerwca (sobota), godz. 10:00
U-14: PSV Łódź – Widzew Łódź, 11 czerwca (sobota), godz. 17:00
U-13: Widzew Łódź – Ceramika Opoczno, 11 czerwca (sobota), godz. 16:00
U-12 (baraż): Widzew Łódź – ŁKS Łódź, 12 czerwca (niedziela), godz. 13:00

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x