I Giełda Widzewskich Kolekcjonerów już za nami
22 stycznia 2023, 16:22 | Autor: Bercik
W sobotę w klubowej loży Widzewa odbyła się I Giełda Widzewskich Kolekcjonerów. Wydarzenie okazało się dużym sukcesem i zgromadziło około 200 osób.
Na wystawie swoje zbiory pokazało ponad dwudziestu wystawców z różnych regionów Polski, w tym z Warszawy, Częstochowy, Koluszek czy Mikołowa. Do wglądu były gazety, programy meczowe, bilety, koszulki czy odznaki.
Gości przywitał Tomasz Tomczak, prezes Stowarzyszenia RTS Widzew Łódź. Gościem wystawy był Marek Wawrzynowski, autor książki „Wielki Widzew„, bardzo poszukiwanej wśród kibiców Widzewa. Dzięki dużemu zainteresowaniu można spodziewać się kolejnych imprez!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Czy będzie jakaś relacja zdjęciowa z tej imprezy ? Czy są jakieś prawne przeciwwskazania.
jest na ofi
Ale trochę mało tam fotek. Wystawców nawet nie widać.
https://www.facebook.com/tomasz.kaczmarek.9/posts/pfbid09cBGJ81E69bAJosFdw8cTJvxHkkuZ9VqiTZFHyxe16VU82AaWCFwibZtosbuvzALl
Chcesz więcej fotek to napisz do mnie na Facebook to Ci podeślę
A cos o powrocie naszych zawodnikow?Czekał ktoś na Nich?
NIKT NIE WROCI!
KARASEK PRZEHANDLOWANY…
GOLEBIOWSKI SIE ZATRZYMAL NA BIEGU WSTECZNYM…
Jak już piszecie o kolekcjonerach to na Boooga prooooszę, darujcie sobie nowomowę. Kolekcjonerzy kolekcjonują ODZNAKI a nie jakieś piny, wpiny, wpinki, wkrętki czy inne słowne łamańce.
A ja kolekcjonuje monety i co ty na to, na „buga”?
Gdzie widzisz, że napisałem buga? Czy Ty, jako kolekcjoner lubisz jak ktoś twierdzi, że zbierasz blaszki? Nie bardzo rozumiem do czego się przywalasz?
Mar serio ?
Tak się składa,że ja też
Chętnie bym się dowiedział czy ktoś oferował i ile jest warta obecnie whisky The Red One seria A i B…
Nie mogłem być osobiście na giełdzie.