II Bieg z Historią Widzewa już za nami!

1 czerwca 2019, 15:37 | Autor:

W samo południe, na pięciokilometrową trasę drugiej edycji Biegu z Historią Widzewa wyruszyło dziś blisko ośmiuset biegaczy! Impreza połączona była z obchodami Widzewskiego Dnia Dziecka.

Już od porannych godzin na Łodziankę ściągało mnóstwo rodzin z dziećmi, chętnych, by uczestniczyć w widzewskim świętowaniu tego dnia. Najmłodsi mieli do swojej dyspozycji wiele atrakcji, a część z nich wystartowała również w biegu dziecięcym, który poprzedzał główne zawody.

Te rozpoczęły się 12:00. Na starcie zameldowało się 786 biegaczy, z czego tylko trzem nie udało się ukończyć zmagań. Najlepszy okazał się Michał Olejnik Pabianic. Przebiegł on trasę w 15 minut i 22 sekundy. Na dobrych miejscach uplasowali się też dwaj członkowie grupy Razem Trenujemy Sport, którzy byli trzynasty i czternasty.

Łącznie, na mecie zameldowało się dziewięćdziesięciu reprezentantów RTS! Oprócz nich, na trasie widoczni byli przedstawiciele fan clubów i osiedli, m.in. Konstantynowa ŁódzkiegoPabianic, Rawy Mazowieckiej, BałutRadogoszcza czy Widzewa Wschodu, a także dwuosobowa delegacja WTM. Pięciokilometrową pętlę ukończył również prezes WidzewaJakub Kaczorowski.

Podobnie jak jesienią, i tym razem impreza okazała się wielkim sukcesem. II Bieg z Historią Widzewa, połączony z obchodami Widzewskiego Dnia Dziecka, przyciągnął na Łodziankę tłumy. Kolejna edycja już za kilka miesięcy!

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rafal

Dla mnie Widzew to cały świat, nie tylko piłka nożna. Szkoda tylko trochę smutnej atmosfery, każdy wie dlaczego. Trudno to jest sport trzeba walczyć dalej dla dobra naszego klubu. Pozdrawiam wszystkich Widzewiaków!

Yuri

Sam bieg i atmosfera przed super. Natomiast humor popsuła mi wizyta tzw. kopaczy którzy przyszli i raczyli się Widzewskim klimatem ( na który NIE ZASŁUŻYLI ) . Tylko Widzew !!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress