III Turniej Zgierskich Fanatyków
1 lipca 2013, 08:19 | Autor: karolinkaPoniżej relacja z kolejnego turnieju piłkarskiego.
W sobotę 29 czerwca 2013 w Zgierzu odbył się III Turniej Zgierskich Fanatyków. W tegorocznej edycji imprezy wystartowało 12 drużyn podzielonych na dwie grupy. O 10 rano na miejscu zameldowały się:
– 4 drużyny reprezentujące Zgierskich Fanatyków
– WFCG
– Pabianice
– Kutno
– Aleksandrów Łódzki
– Sportowa Łódź
– Radogoszcz
– Bałuty
– Stare Miasto
Pogoda na szczęście dopisała i po wywieszeniu flag można było przystąpić do rozgrywania meczów turniejowych.
Przed meczami finałowymi zebraliśmy się do wspólnego zdjęcia, chwila pieśni Widzewskich i „pozdrowienia” dla kogo trzeba.

Ponieważ kolega z WFCG zmienia stan cywilny, to dla niego przygotowany został okolicznościowy transik.

Po krótkiej przerwie można było przystąpić do meczu finałowego oraz meczu o III miejsce.
Ostatecznie turniej wygrała drużyna Pabianic pokonując w finale Sportową Łódź.
Trzecie miejsce przypadło młodej drużynie Sportowego Zgierza.
Dla całej trójki, która znalazła się na podium przygotowane zostały okolicznościowe puchary wraz z drobnym zestawem upominkowym.
I miejsce dodatkowo dostało nasze zgierski smyczki.

Mamy nadzieję, że wszyscy tego dnia bawili się dobrze,
z Widzewskim pozdrowieniem
Zgierscy Fanatycy
[Wyświetl wszystkie zdjęcia w dużych rozmiarach]







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska