Ograniczenia transferowe zostały utrzymane
30 czerwca 2013, 12:19 | Autor: RyanKomisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych postanowiła utrzymać w mocy decyzję o ukaraniu Widzewa Łódź zakazem dokonywania transferów. Kara te zostały nałożone na klub przez Komisję ds. Licencji Klubowych PZPN. W tym przypadku decyzje są już ostateczne.
Dla Widzewa jest to fatalna wiadomość. Działacze będą mieć bardzo ograniczone pole manewru przy kompletowaniu składu. Klub nie może dokonywać transferów gotówkowych oraz rejestrować graczy, których wynagrodzenie nie przekroczy 5 tys. zł.
Sankcje te PZPN nałożył na okres jednego roku. Jedyną szansą na skrócenie karencji jest spłacenie zobowiązań klubu wynikających z upadłości układowej. Jeżeli więc inwestor, Sylwester Cacek, spłaci układowe długi, to restrykcje zostaną anulowane. Do końca sierpnia w Polsce otwarte będzie okienko transferowe, ale pewnym jest, że i tak Widzew zacznie ligę w bardzo ciężkiej sytuacji kadrowej.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska