J. Gustafsson: „Nie możemy doczekać się tego spotkania”

26 stycznia 2023, 18:01 | Autor:

Dwa dni przed spotkaniem Widzewa Łódź z Pogonią z dziennikarzami spotkał się trener szczecinian, Jens Gustafsson. Poniżej prezentujemy część jego wypowiedzi, pochodzących z łam portalu pogonsportnet.pl.

O zimowych przygotowaniach

„Po meczu z Radomiakiem mieliśmy czas na odpoczynek, ale i bardzo ciężką pracę. Ustaliliśmy, że nie osiągnęliśmy w pełni tego, co założyliśmy sobie w pierwszej rundzie. Stąd staraliśmy się, aby czas między rundami wykorzystać w jak najlepszy sposób, aby przygotować się do rundy. Rozegraliśmy mecze sparingowe, trzy w Turcji. Wydaje mi się, że zespół jest przygotowany do rundy. Obecny poziom zespołu jest wyższy od tego, który zaprezentowaliśmy w ostatnim meczu z Radomiakiem.”

O nastrojach przed meczem w Łodzi

„Zespół jest solidnie przygotowany i pewny siebie. Pewnie są zmęczeni powtarzaniem przeze mnie o tempie gry i intensywności. Mamy bardzo dobrą atmosferę, świetnego przeciwnika i nie możemy doczekać się tego spotkania.”

O składzie na Widzew

„Są jeszcze znaki zapytania, ale większość piłkarzy mam już w głowie w swojej jedenastce. Trudno byłoby wybrać wszystkich zbyt wcześnie. Siedmiu jest już pewnych, ale ostateczne decyzje podejmę bliżej spotkania. Nie możemy skorzystać z Łęgowskiego, Linusa i Kuchego. Pozostali są gotowi.”

O celach na wiosnę

„Muszę wrócić do lata. Nie jesteśmy zadowoleni z tego co osiągnęliśmy w poprzedniej rundzie. Poprzedni trener pracował tu długo. Ja pojawiłem się jako nowa osoba. Zespół musiał poznać mnie, a ja zespół. Wierzę w ciężką pracę, wierzę w dyscyplinę i nasz zespół. to wszystko zostało zrobione. Nie przewiduję nowej strategii. Będziemy robić wszystko lepiej i mogę obiecać, że taki zespół zobaczymy. Będziemy pracowali jak wcześniej, ale lepiej. To właściwe rozwiązanie. Nadal będziemy ciężko pracować i będziemy wspierać się wzajemnie.”

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
6
0
Would love your thoughts, please comment.x