Dołącz do Ligi Kibiców Widzewa w Fantasy Ekstraklasa

27 stycznia 2023, 08:15 | Autor:

Fantasy Ekstraklasa to zabawa, która od lat towarzyszy polskim kibicom. Już dziś wieczorem startuje runda wiosenna, a wraz z nią kolejna odsłona tej popularnej gry. Możecie dołączyć do niej także Wy, zapisując się do Ligi Kibiców Widzewa.

Jako portal Widzew To My postanowiliśmy założyć własną ligę, w której rywalizować mogą wszyscy fani Widzewa, a także inni chętni. Wystarczy, że zarejestrujecie się w konkursie TUTAJ, a po skompletowaniu swojej drużyny wpiszecie właściwy kod: f2463405. Ci, którzy w zabawie już uczestniczą, także mogą się do nas przyłączyć.

W grze mamy do dyspozycji wirtualne 30 milionów złotych, za które musimy zaprojektować własny zespół, składający się z dwóch bramkarzy, pięciu obrońców pięciu pomocników oraz trzech napastników. Możecie wybierać spośród kilku dostępnych formacji, wskazać kapitana (punktuje podwójnie) oraz wicekapitana (punktuje podwójnie, jeśli kapitan nie zagra w danej kolejce). Umiejętnie dobierajcie zawodników, ponieważ im lepszy piłkarz, tym wyższa cena. Nie można przekroczyć budżetu, a z jednej drużyny wolno pozyskać jedynie trzech graczy.

Najlepsi w Lidze Kibiców Widzewa zyskają duży splendor i satysfakcję. Poza tym wygrać można cenne nagrody, ufundowane przez Ekstraklasę.

Powodzenia!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mar
1 rok temu

Stamirowski pewnie już się zapisał, tylko się przeliczy, bo tu cegiełek nie można wpłacać…no i za darmo też nikogo nie sprowadzi

Last edited 1 rok temu by Mar
ŁOWCA JELENI
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Mar! Co??? Ty wiesz co zatorowa mendo.
Łapy precz od Widzewa
AVE WIDZEW

Łukasz
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Ciekawe czy w żywe oczy też taki wyszczekany jesteś.

Mar
Odpowiedź do  Łukasz
1 rok temu

To spytaj mnie…ale w żywe oczy

Mar
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

I lukaszek przepadł, hauuu

Mario
1 rok temu

Chyba coś nie tak jest z tym kodem….

6
0
Would love your thoughts, please comment.x