J. Letniowski: „To najlepsza decyzja, jaką podjąłem”

30 czerwca 2022, 13:55 | Autor:

Nowym-starym piłkarzem Widzewa Łódź został dziś Juliusz Letniowski. Pomocnik, który w zeszłym sezonie wypożyczony był z Lecha Poznań, został wykupiony z tego klubu i przez co najmniej dwa lata reprezentował będzie czerwono-biało-czerwone barwy. Co widzewiak powiedział w premierowej rozmowie z oficjalnymi mediami?

24-latek podkreślił, że bardzo się cieszy z takiego obrotu spraw. „To jak do tej pory najlepsza decyzja piłkarska, jaką podjąłem. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie dam Widzewowi dużo radości, podobnie jak w rundzie jesiennej minionych rozgrywek. Wszyscy wiemy, jak wyglądała moja wiosna, wszyscy tego żałujemy, ale cieszę się, że jestem w tym miejscu i czuję, że to będzie dobry krok na mojej zawodowej ścieżce” – stwierdził niedługo po podpisaniu kontraktu.

Letniowski jest zadowolony również z tego, że wielu kibiców chciało, żeby został on przy al. Piłsudskiego. „Cieszę się, że mogę być w miejscu, w którym wszyscy chcą, żebym był. Chce mnie cały sztab szkoleniowy, trener, zarząd, a to bardzo miłe uczucie. Rozumiem również, że to spora odpowiedzialność i ogromny kredyt zaufania, choć mam nadzieję, że swoją postawą na boiskach Ekstraklasy bardzo szybko go spłacę” – zdradził gracz czerwono-biało-czerwonych.

Jak teraz wygląda sytuacja zdrowotna zawodnika? „Przed podpisaniem kontraktu z Widzewem przechodziłem naprawdę dogłębne badania lekarskie. Cieszy mnie ta dokładność, bo sam też chciałem się przekonać, jak wygląda kwestia mojego zdrowia. Nasz lekarz klubowy potwierdził, że wszystko jest w najlepszym porządku, a po urazie nie ma śladu. Bardzo mnie to cieszy, ale mam nadzieję, że w Ekstraklasie nie będą mnie za bardzo kopać po nogach” – wyjawia piłkarz.

Pełną treść rozmowy z Juliuszem Letniowskim znaleźć można TUTAJ.

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
32
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x