Jacek Zieliński podał się do dymisji

16 września 2013, 17:14 | Autor:

Jacek_Zieliński

Na konsekwencje dotkliwej porażki Ruchu Chorzów w meczu wyjazdowym z Jagiellonią Białystok (wynik 0:6) nie trzeba było długo czekać. Dziś dymisję złożył trener „Niebieskich”, Jacek Zieliński. To już trzeci szkoleniowiec w tym sezonie, który traci swe stanowisko.

Po Pavlu Hapalu i Leszku Ojrzyńskim, Zieliński jest trzecim szkoleniowcem, który kończy pracę w swoim klubie. Za nami niepełne 7 kolejek, a roszady trenerskie mają za sobą Zagłębie Lubin, Korona Kielce, a następna szykuje się właśnie w Chorzowie.

Jacek Zieliński spotkać ma się jeszcze z właścicielem Ruchu, Dariuszem Smagorowiczem, aby ustalić warunki rozwiązania umowy z klubem. Tymczasowo obowiązki pierwszego trenera przejąć ma dotychczasowy asystent, Dariusz Fornalak. Co ciekawe, wczoraj minął równy rok, odkąd Zieliński zadebiutował w roli opiekuna zespołu z Cichej 6.

Przypomnijmy, że chorzowianie będą rywalem Widzewa już w 9 kolejce T-Mobile Ekstraklasy. Łodzianie podejmą „Niebieskich” w następną środę, 25 września, a więc już za 9 dni. Do tego czasu powinniśmy poznać już nazwisko nowego trenera Ruchu.

Foto: Niebiescy.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress