Jak do wiosny przygotują się rezerwy?

24 listopada 2022, 11:15 | Autor:

W poprzednim tygodniu poznaliśmy szczegółowy plan przygotowań do rundy wiosennej piłkarzy pierwszej drużyny Widzewa. Dziś klub poinformował, jak do drugiej części sezonu szykować będą się rezerwy łodzian.

Lider IV ligi jeszcze nie zakończył treningów. Co prawda po ostatnim meczu ze Zjednoczonymi Stryków szkoleniowiec Patryk Czubak dał zawodnikom kilka dni wolnego, ale w środę jego zespół powrócił do zajęć. W przyszły weekend planowany jest nawet kontrolny pojedynek z AKS SMS Łódź, a tydzień później jeszcze gra wewnętrzna. Dopiero po niej, 16 grudnia, piłkarze „dwójki” udadzą się na świąteczno-noworoczne urlopy.

Do treningów piłkarze Czubaka wrócą w pierwszej połowie stycznia, a 14 stycznia przejdą niezbędne testy motoryczne. W trakcie przygotowań do wiosny, widzewiacy rozegrają aż siedem gier kontrolnych, m.in. z Pelikanem Łowicz czy rezerwami Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa. Rywalami czerwono-biało-czerwonych będą także inni III-ligowcy: Unia Skierniewice oraz Jarota Jarocin. Tylko druga drużyna Wisły Płock to przeciwnik również występujący na piątym poziomie rozgrywkowym.

Początek rundy wiosennej Łódzki Związek Piłki Nożnej wyznaczył na pierwszy weekend marca. Widzew II podejmie wówczas WKS Wieluń.

Plan przygotowań drugiej drużyny do rundy wiosennej:

3 grudnia – sparing z AKS SMS Łódź
10 grudnia – gra wewnętrzna
14 stycznia – testy motoryczne
21 stycznia – sparing z Rakowem II Częstochowa (III liga)
28 stycznia – sparing z Pelikanem Łowicz (III liga)
4 lutego – sparing z Legią II Warszawa (III liga)
11 lutego – sparing z Wisłą II Płock (IV liga)
15 lutego – sparing z Jarotą Jarocin (III liga)
25 lutego – sparing z Unią Skierniewice (III liga)
4/5 marca – pierwszy mecz w rundzie wiosennej

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x