Jeden z graczy zakończył już testy

10 lipca 2018, 11:27 | Autor:

Krótko potrwały testy Kamil Bętkowskiego. Młody napastnik wystąpił w sobotnim sparingu Widzewa z reprezentacją AFE i wziął udział w treningach łodzian, ale nie zostanie w drużynie na stałe. Podziękowano mu już za współpracę.W Łodzi nie ma także Ondreja Kusnira, który w meczu kontrolnym pokazał się z niezłej strony. Na razie nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja co do jego przyszłości. Jeśli Radosław Mroczkowski będzie wdział go w zespole, wszystko będzie zależało od finansów. Nie wiadomo, czy klub porozumie się z czeskim obrońcą na swoich warunkach.

Wciąż z widzewiakami ćwiczą natomiast Damian Paszliński oraz Konrad Gutowski. Pisaliśmy już wczoraj, że obaj piłkarze wkrótce podpiszą umowy. Dziś mają przejść badania medyczne i parafować kontrakty. Klub ogłosi to późnym popołudniem lub dopiero w środę. Przy Piłsudskiego czekają też na przyjazd Simonasa Pauliusa, by również z Litwinem załatwić wszystkie formalności.

Pozyskanie pięciu zawodników to nie wszystkie ruchy kadrowe. Mroczkowski będzie chciał dalej rozglądać się za wzmocnieniami, głównie pod kątem młodzieżowców. Dziś na Łodziance odbędzie się nawet specjalny test-mecz dla graczy z roczników 1998, 1999, 2000 oraz 2001. Może ktoś wpadnie szkoleniowcowi w oko?

Więcej o transferach, jakie Widzew przeprowadzić ma w tym tygodniu, pisaliśmy TUTAJ


5
Dodaj komentarz

1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ken

Żeby nie poszli na ilość, tylko na jakość, bo narazie nazwiska nic nie mówią, „zwykłemu zjadaczowi chleba”!!!

pixon5

Nazwiska nie grają…..sprawdź jakie nazwiska grały w Łomży i ile punktów z nimi zdobyliśmy…

Jaropomorska

Nazwiska mielismy, Demjan Kwiek ect. Jakosci nie wnieśli

Piotr Z.

Nie porównuj jednak Demjana do Kwieka…

Tomasz

Nazwiska były: Kwiek, Gołębiewski, Krzywicki czy Demian. Jedynie ten ostatni nie był (jest) totalna klapą, ale udanym transferem tez nie.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress