Jefferson Ortiz opuszcza szeregi futsalistów
4 maja 2026, 17:25 | Autor: Bercik
Niestety, to nie koniec rozstań zawodników z widzewską sekcją futsalu. Szeregi czerwono-biało-czerwonych postanowił opuścić Jefferson Ortiz.
Pochodzący z Kolumbii zawodnik trafił do Widzewa w czerwcu 2023 roku. Przed przyjściem do Widzewa reprezentował on barwy ekipy FC Toruń. W pierwszym sezonie zagrał w szesnastu meczach i zdobył sześć bramek. Byłoby ich więcej, ale w końcówce meczu z BSF Bochnia doznał kontuzji zerwania więzadeł krzyżowych i miał dłuższą przerwę.
Na boisko powrócił w listopadzie 2024 roku. W sezonie 2024/25 rozegrał 23 mecze, w których trafił do siatki czternaście razy. W bieżącym sezonie zagrał w 25 spotkaniach i zapisał na swoim koncie 10 bramek.
Czarodzieju, dziękujemy za te wszystkie mecze i życzymy powodzenia!







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska