Jest decyzja policji odnośnie sektora

13 września 2018, 11:27 | Autor:

Dobre wieści w temacie sektora gości na stadionie Widzewa. Jak się dowiedzieliśmy, policja zmieniła klasyfikację imprez masowych przy Piłsudskiego. Zniesiono każdorazowe traktowanie meczów, jako imprezę o podwyższonym ryzyku!

Zmiana była możliwa dzięki wprowadzonym poprawkom infrastrukturalnym na sektorze oraz na drodze dojścia do niego z parkingu. Choć sprawy nieco się przeciągały, Miejska Arena Kultury i Sportu wykonała prace zgodnie z zaleceniami funkcjonariuszy. Po ponownej lustracji obiektu, policja przystała na wniosek klubu.

Co to oznacza w praktyce? Mundurowi nadal mogą nakładać na imprezy status podwyższonego ryzyka, ale tylko jednostkowo, na poszczególne spotkania. Ogólnie rygor ten nie obowiązuje. Dzięki temu Widzew nie będzie musiał ponosić większych kosztów, związanych z dodatkową ochroną. Będzie mógł także bez przeszkód sprzedawać na trybunach napoje zawierające do 3,5% alkoholu.

Najbliższym meczem z udziałem gości, będzie sobotnie starcie z Błękitnymi Stargard. Tu rygoru nie będzie. Więcej o przyjeździe gości z Pomorza Zachodniego pisaliśmy TUTAJ

6
Dodaj komentarz

3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mr. X

No. Wreszcie.

Kubinio

wybory idą

Jaropomorska

No to na wybory dobrze nie wygląda jak Makis miał wykonać pracę do połowy sierpnia a wykonane w połowie września.

Markoni

Biorąc pod uwagę standardowe obsuwy przy inwestycjach miejskich, to raptem miesiąc można zaliczyć jako taki mały sukces :)

Adam

Wybory idą to i psy ludzkim głosem gadają. A ja całe życie myślałem że to tylko w wigilię zwierzęta ludzkim głosem mówią

Jarek

Widzisz Adam nie tylko gadają ale nie dupkę wchodzą pozdro

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress