Juniorzy młodsi zaczynają sezon CLJ U-17
12 sierpnia 2022, 09:35 | Autor: Kamil
Oczy wszystkich kibiców Widzewa Łódź skupiają się na piątkowym mecz pierwszej drużyny z Legią Warszawa, jednak emocji nie zabraknie również w sobotę. To właśnie tego dnia, swój sezon w Centralnej Lidze Juniorów U-17 zaczynają bowiem juniorzy młodsi.
Zespół rocznika 2006, od lata prowadzony przez Jakuba Grzeszczakowskiego, mierzył się będzie z czołowymi rywalami w kraju. Po reorganizacji rozgrywek, widzewiacy trafili do grupy wschodniej, z kilkoma bardzo mocnymi ekipami – choćby Cracovią, Escolą Varsovia, Legią Warszawa czy Wisłą Kraków. Zmagania toczyć się będą przez cały sezon (do tej pory przez jedną rundę), a kluczem będzie zajęcie miejsca w najlepszej dwunastce, które da utrzymanie.
Na początek, łodzianie podejmować będą Podlasie Biała Podlaska, wcześniej występujące jako TOP 54, czwarty zespół grupy D ubiegłych rozgrywek. Mecz odbędzie się na Łodziance, a pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 14:00. Zapraszamy wszystkich, żeby na żywo śledzić poczynania młodych piłkarzy. Więcej na temat CLJ U-17 znaleźć można TUTAJ.







Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin
Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków
Lech Poznań
Wisła Płock
GKS Katowice
Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Widzew Łódź
Cracovia
Motor Lublin
Korona Kielce
Raków Częstochowa
Wieczysta Kraków 
Świt Nowy Dwór Maz.
Pelikan Łowicz
Wisła II Płock
KTS Weszło Warszawa
Wigry Suwałki
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Polonia Lidzbark Warm.
KS CK Troszyn