Juniorzy zremisowali w Radomsku i nie zagrają w CLJ!

29 maja 2016, 12:53 | Autor:

Widzew1997_1998

Juniorzy Widzewa zamknęli sobie drogę do awansu do Centralnej Ligi Juniorów. Ostatnio w tabeli wyprzedziła ich Ceramika Opoczno, a dziś łodzianie stracili punkty w Radomsku, remisując z tamtejszym Mechanikiem 1:1. To przekreśla ich szanse.

Podopieczni Sławomira Kraski mieli do rozegrania dwa arcy ważne mecze i oba musieli wygrać. Dlatego widzewiacy podeszli do dzisiejszego starcia z Mechanikiem bardzo zmotywowani. Dzięki temu już w 12. minucie cieszyli się z prowadzenia. Gola na 1:0 strzelił Marcin Pieńkowski. Gościom nie udało się jednak dowieźć korzystnego wyniku do szatni. Chwilę przed końcem pierwszej połowy ekipa z Radomska wyrównała.

W drugiej połowie gracze Widzewa musieli strzelić gola, ale nie zdołali ani razu pokonać bramkarza gospodarzy. Do końca rozgrywek pozostała już tylko jedna kolejka. Łodzianie nie mają już jednak szans na wyprzedzenie Ceramiki i to ekipa z Opoczna zagra w barażu z rywalem z Mazowsza.

Mechanik Radomsko – Widzew Łódź 1:1 (1:1)
Gol dla Widzewa: 12′ Pieńkowski

Stawski – Sojka, Wasilewski, Szuman, Stasiak – Pieńkowski, Olszewski, Mucha, Kralkowski – Wierucki (46′ Miasopust), Saliński

Rezerwowi: Hajduk – Mazurek, Leszczyński, Ambroziński, Niemiec, Pipczyński