Już jutro Dzień Dziecka w Skierniewicach

7 czerwca 2024, 09:10 | Autor:

Już jutro na obiektach OSiR odbędzie się kolejna edycja Dnia Dziecka z Widzewem w Skierniewicach. Z tej okazji, kibice zrzeszeni w skierniewickim fan clubie przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych.

Przypomnijmy, że ideę pod hasłem „Dzień Dziecka z Widzewem” zgłoszono do Budżetu Obywatelskiego Miasta Skierniewice na 2024 rok. Inicjatywa spotkała się z bardzo dużym odzewem – dzięki głosom mieszkańców w najbliższą sobotę dojdzie do realizacji tego projektu.

W trakcie imprezy przewidziano szereg atrakcji dla najmłodszych. To między innymi tworzenie oprawy meczowej, konkursy z nagrodami, pokazy strażackie, malowanie twarzy, zjeżdżalnie, trampoliny czy też dmuchańce. Zorganizowany zostanie również Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Miasta Skierniewic – dla zwycięzców przygotowano ciekawe nagrody!

To jednak nie wszystko! Na miejscu pojawią się byli i obecni piłkarze Widzewa, a także widzewska maskotka – Feniks. Będą również przedstawiciele Redakcji WTM, którzy przygotują dla Was materiały z tej imprezy. Zachęcamy wszystkich do pojawienia się tego dnia w tym czerwono-biało-czerwonym mieście!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x