Widzew on Tour – Wiosna 2024

7 czerwca 2024, 13:55 | Autor:

Piłkarze Widzewa mają za sobą całkiem dobrą rundę wiosenną, a dzielnie podążali za nimi kibice Widzewa. Fanatycy łódzkiego klubu zaliczyli pięć wyjazdów, a na dwóch nie mogli się oficjalnie pojawić. Podsumujmy rundę wiosenną w wykonaniu fanów RTS.

1. WISŁA KRAKÓW (PP)
4500

Jako pierwszy w rundzie wiosennej wypadł wyjazd na mecz Pucharu Polski do Krakowa z Wisłą. Widzewiacy podróżowali prywatnymi samochodami oraz autokarami i licznie stawili się na stadionie Wisły. W trakcie spotkania zaprezentowali oprawę i odpalili pirotechnikę. Niestety, po kontrowersjach odpadamy z rozgrywek.

2. ŚLĄSK WROCŁAW
1400

Po wyjeździe do Krakowa jeszcze w tym samym tygodniu widzewska armia udała się na wyprawę do Wrocławia. Do stolicy Dolnego Śląska kibole podróżowali pociągiem specjalnym a w trakcie spotkania odpalili pirotechnikę, w tym wyrzutnie fajerwerków. W sektorze gości zawisło 9 flag.

3. STAL MIELEC
300

Po odbyciu zakazu wyjazdowego na mecz z Cracovią, widzewiacy wrócili na szlak. Długa droga na Podkarpacie przebiegła bez żadnych przygód. W sektorze gości widzewiacy powiesili trzy flagi, mecz bez historii.

4. RUCH CHORZÓW
20.000

Historyczny wyjazd mieli za sobą sympatycy Widzewa Łódź. Czerwono-biało-czerwoni udali się do Chorzowa na wielki „Mecz Przyjaźni” z Ruchem w liczbie 20 000 kibiców, przy czym całe widowisko śledziło ponad 50 tys. ludzi! Na trybunach widzewiacy wywiesili w sumie 14 flag, prowadzili kapitalny doping i zaprezentowali oprawę.

5. WARTA POZNAŃ
460

Na ostatnim wyjeździe w tym sezonie Ekstraklasy widzewiacy udali się do Grodziska Wielkopolskiego. Na meczu z Wartą powiesili 6 flag w sektorze dla przyjezdnych a także zaprezentowali oprawę z użyciem pirotechniki.

Z powodu zakazu wyjazdowego kibice RTS nie mogli pojawić się na meczu z Cracovią a przez brak sektora dla gości odpadł im wyjazd do Radomia.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil_
16 dni temu

Radomiak za brak sektora gości nie powinien dostać licencji na grę w esa.

Gruby
Odpowiedź do  Kamil_
15 dni temu

Gdyby Widzew czegoś nie miał to oczywiście ujemne punkty, ale w Radomiu nikt się nie przejmuje podręcznikiem licencyjnym. Pamiętacie, jak PZPN warunkowo pozwolił Warcie grać pół sezonu w Grodzisku? To pół roku trwało kilka lat i trwałoby dalej gdyby ich ojcowie z Lecha nie wyrzucili z ligi. I takie przykłady można mnożyć w nieskończoność. Polska piłka to układy, korupcja, degrengolada i brak poszanowania prawa, które sami ci imbecyle pisali.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x