Już ponad 500 uczestników Ligi Kibiców Widzewa!

26 sierpnia 2020, 16:58 | Autor:

Za dwa dni rozpocznie się nowy sezon I ligi, w którym uczestniczyć będą piłkarze Widzewa. Przypominamy, że fani łódzkiego klubu mogą z kolei wziąć udział w Lidze Kibiców Widzewa w oficjalnej Fantasy 1 Lidze! Do tej pory chęć gry zadeklarowało już ponad 500 zespołów!

Zasady zmagań nie odbiegają od innych gier typu fantasy. Przypomnijmy, że każdy musi stworzyć własną drużynę z wybranych zawodników I ligi (maksymalnie trzech z jednego klubu), przy ograniczeniu budżetowym do 28 wirtualnych milionów złotych. Kadra liczyć musi piętnastu graczy: dwóch bramkarz, pięciu obrońców, pięciu pomocników i trzech napastników.

Jedenastu piłkarzy wystawianych jest do składu na każdy kolejny mecz. Wszyscy zbierają punkty – za zdobytą bramkę (4-8 pkt, w zależności od pozycji), asystę (3-6 pkt), czyste konto (1-3 pkt, bez napastników) udział w spotkaniu (1-2 pkt), zwycięstwo (1 pkt) czy inne zdarzenia boiskowe. Podwójnie punktują kapitanowie.

Wszystkie punkty są następnie sumowane i dodawane do dorobku zespołu. Drużyny klasyfikowane są zarówno w ligach generalnych, klubowych czy regionalnych, jak i prywatnych. Właśnie wśród tych ostatnich znajduje się Liga Kibiców Widzewa. Aby wziąć w niej udział, przy wyborze ligi (w sekcji Ligi Prywatne) należy podać kod 383e4b31.

Jak na razie do Ligi Kibiców Widzewa zdecydowało się dołączyć już ponad 500 fanów, co plasuje ją na zdecydowanym pierwszym miejscu w klasyfikacji lig prywatnych (rozgrywki zajmujące drugie miejsce mają zaledwie nieco ponad 200 uczestników). Warto pamiętać, że aby liczyć się w zabawie od pierwszej kolejki, drużynę trzeba stworzyć do piątku, do godziny 16:45.

Więcej informacji na temat Fantasy 1 Ligi znaleźć można na oficjalnej stronie zabawy TUTAJ. Wszystkie zasady zamieszczone zostały W TYM MIEJSCU.

Foto: fantasy.1liga.org