K. Karasek: „Z każdym tygodniem będzie coraz lepiej”

15 stycznia 2022, 17:45 | Autor:

Aż dwudziestu czterech zawodników Widzewa Łódź dostało szansę pojawienia się na boisku w dzisiejszym starciu z Siarką Tarnobrzeg. W drugiej połowie na plac wszedł Kacper Karasek, który zaliczył czterdzieści pięć minut gry. Po końcowym gwizdku sędziego młody gracz pokusił się o krótkie podsumowanie. Co powiedział?

Pomocnik przyznał, że widzewiacy mieli problemy z tworzeniem sytuacji. W drugiej połowie to niżej notowani tarnobrzeżanie byli o wiele groźniejsi, co poskutkowało zdobyciem przez nich dwóch bramek. „Pierwszej połowy nie widziałem, natomiast w drugiej próbowaliśmy grać od tyłu. Czasem to się udawało, ale przede wszystkim nie mogliśmy stworzyć sobie zagrożenia z przodu. Nie wychodziło nam przeniesienie gry, ze środka pola do fazy ataku” – wyjawił piłkarz.

Gospodarze nie ustrzegli się też sporej liczby błędów – kilka z nich popełnił sam Karasek. Młodzieżowiec mógł się jednak pokazać również z pozytywnej strony, bo to po jego akcji piłkę do siatki wpakował Kamil Machałek. Sędzia dopatrzył się niestety pozycji spalonej. „Popełniliśmy zdecydowanie za dużo błędów, przez które przeciwnicy stworzyli sobie dużo sytuacji. Dwie z nich zamienili na bramki. (…) Jeśli chodzi o tamtą okazję, to wydaje mi się, że nie było spalonego, lecz to sędzia ma zawsze rację – zatem przyjmijmy, że był” – usłyszeliśmy.

To dopiero początek przygotowań, więc szansę zaprezentowania swoich umiejętności dostała dzisiaj grupa młodych zawodników. Pomocnik ma jednak nadzieję, że forma zespołu z każdym tygodniem będzie rosła. „W drugiej połowie zagrało dzisiaj dużo młodych zawodników, którzy dopiero od tego tygodnia rozpoczęli z nami treningi. Fajnie – niech wchodzą, niech grają. Ja mam nadzieję, że z każdym tygodniem będzie coraz lepiej” – zdradził na sam koniec Karasek.

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x