Kadra Widzewa na mecz z ROW

9 marca 2019, 12:48 | Autor:

Podobnie jak przed tygodniem, teraz również Radosław Mroczkowski zdecydował się nie publikować kadry meczowej na najbliższe spotkanie. W rundzie wiosennej będzie to stała praktyka. Łatwo jednak przewidzieć, kto znajdzie się w osiemnastce na starcie z ROW Rybnik.

Sparing z Nerem Poddębice rozgrywają bowiem właśnie dublerzy. Na boisku przy ul. Małachowskiego pojawili się Grzegorz Gibki, Kacper FalonKohei KatoMaciej Kazimierowicz, Jakub KmitaMarcin Kozłowski, Simonas PauliusMarcel Pięczek, Marcel Stefaniak Tomasz Wełna. Żaden z nich nie będzie zatem dostępny wieczorem.

W porównaniu do poprzedniej kolejki, w kadrze Widzewa nastąpiły więc dwie zmiany. Z powodu zawieszenia za nadmiar żółtych kartek spotkanie z ROW tylko z trybun obejrzy Tomasz Wełna. Jego miejsca nie zajął jednak nominalny obrońca, a pomocnik. Do osiemnastki wraca nieobecny w Wejherowie Mateusz Michalski.

Drugą korektą jest roszada pomiędzy dwójką młodzieżowców. Mroczkowski postanowił dać odpocząć Marcelowi Pięczkowi. Lewy obrońca był w tym tygodniu chory i dlatego nie znalazł się w osiemnastce. W jego miejsce powołany został więc najpewniej Michael Ameyaw, dla którego byłby to powrót po krótkiej kontuzji.

Przewidywana kadra Widzewa na mecz z ROW:

Bramkarze
Maciej Humerski, Patryk Wolański

Obrońcy
Mikołaj Gibas, Radosław Sylwestrzak, Daniel Tanżyna, Łukasz Turzyniecki, Sebastian Zieleniecki

Pomocnicy
Michael Ameyaw, Konrad Gutowski, Dario Kristo, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Marcin Pieńkowski, Adam Radwański, Marek Zuziak

Napastnicy
Przemysław Banaszak, Filip Mihaljević, Daniel Świderski

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x