Kibice Legii dotrą do Łodzi pociągiem specjalnym

4 marca 2024, 11:15 | Autor:

Spotkania Widzewa z Legią od zawsze elektryzowały kibiców obu drużyn. Nie inaczej będzie w najbliższą niedzielę, a fani warszawskiej drużyny przyjadą na spotkanie pociągiem specjalnym.

W poprzednim sezonie sympatycy Legii wykorzystali komplet przyznanych im wejściówek i zameldowali się w 907 osób na sektorze gości. Wtedy też, podobnie jak przy okazji najbliższego meczu, do Łodzi podróżowali pociągiem specjalnym.

Kibice z Warszawy na niedzielne spotkanie w sobotę prowadzili otwarte zapisy. Cena za przejazd pociągiem specjalnym wraz z biletem na mecz wynosi 130 złotych. Decyzją ichniejszych grup kibicowskich, na mecz z Widzewem nie udadzą się osoby niepełnoletnie oraz kobiety.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
3 miesięcy temu

A to będzie kabaret jak kibice Legii przyjadą,przecież oni pierwsi byli do wypominania innym i nakazywania żeby bojkotować mecze Wisły ,i kto tam sie pojawi powinien też byc bojkotowany przez innych jak np.Polonia W która pojechała do Krakowa a niedawno Arka nie pojechała na wyjazd do Warszawy na Polonie w ramach takiego bojkotu .

Filip
Odpowiedź do  kibic
3 miesięcy temu

tak zwane problemy pierwszego świata…

Kamil Ż
Odpowiedź do  kibic
3 miesięcy temu

Ten mecz miał nas do siebie przybliżyć a niestety tylko oddalił. Zauważyłem, że i kibice Widzewa i również Wisły szukają problemów i powodów tam, gdzie ich nie ma. Ludzie, opamiętajcie się.

Rysiek1910
Odpowiedź do  kibic
3 miesięcy temu

Z tego co wiem chodziło o zabójstwo człowieka na jakimś turnieju piłki nożnej organizatorami byli kibice Uni Tarnow byli tam kibice Sosnowca Bielsko Biała i Wisły jakąś bojka była a kto urzyl jakiego sprzętu (pisało siekiery kije itd) winę za śmierci 40, latka zrzucili na Kibicow Wisły dlatego inne drużyny niechca przyjmować kibiców Wisły ja swój stadion również nie chcą przyjeżdżać do Krakowa oprócz kibiców Polonii Warszawa i Widzewa wiadomo z jak h powodów? Czytałem o tym na Interri Sport:-) Pika Można dla oobicow

Mat
3 miesięcy temu

Nie biorą kobiet i młodzierzy może być ostro. Nie wiem na ile taką wizyte przeżyją toalety w sektorze gosci i ewentualne stanowiska cateringowe. Kiełbaski a zwlaszcza ketchup i majonez sa ostatnio bardzo chetnie wykorzystywane jak stadionowa broń. No ale stadion to nie teatr a pilka jest dla „kibicow”:)

urek
3 miesięcy temu

A czym przyjada kibice VARu?

Vieri
Odpowiedź do  urek
3 miesięcy temu

wariografem :)

MslashM
Odpowiedź do  urek
3 miesięcy temu

Ekstra furami na koszt pzpn czyli pośrednio na koszt Widzewa

KloKloKlan
3 miesięcy temu

Tak ich tam na trasie stłuczcie żeby zapomnieli jak się CWKS czyta, powodzienia panowie

Sarenka
3 miesięcy temu

Będziemy toczyć mecz o drewniany samowar, bo na pewno nie o ligowe punkty, co już ostatnio pokazali ci sędziowie od siedmiu boleści.

mario
3 miesięcy temu

I dobrze, piłka nożna dla kibiców
Bardziej mnie martwią czarne pająki z gwizdkiem
Jechana banda synów

Mat
Odpowiedź do  mario
3 miesięcy temu

Dla kibicow chyba ze jestes nastolatkiem albo kobieta bo wtedy nie dla ciebie:) toalety beda nam tylko rozwalac pelnoletni mezczyzni:)

12
0
Would love your thoughts, please comment.x