Kibice z Wielunia również obdarowali najmłodszych

23 grudnia 2018, 15:57 | Autor:

Przedświąteczny czas to najlepszy moment, by przywrócić uśmiech na twarzach najbardziej tego potrzebujących dzieci. Pamiętają o tym oczywiście kibice Widzewa. Pisaliśmy już o akcjach fanów z Sieradza, Warty i Końskich, a teraz możemy poinformować o inicjatywie fan clubu z Wielunia.

Poniżej przedstawiamy relację z wizyty wieluńskich widzewiaków w jednym z lokalnych domów dziecka:

„Wiara dla Dzieciaków” – taką nazwę nosiła akcja przedświątecznej pomocy dla wychowanków Domów Dziecka. Fan Club Widzewa w Wieluniu miał zaszczyt w niej uczestniczyć. Swoim patronatem objął Dom Dziecka w Komornikach.

W czasie pierwszej wizyty w placówce Dyrekcja Domu Dziecka przedstawiła najistotniejsze potrzeby wychowanków. W piątek 21 grudnia przedstawiciele FC Wieluń udali się z przygotowanymi prezentami do ośrodka. Każdy z 24 dzieci obdarowany został kompletem kołdry wraz z pościelą. Dodatkowo przekazane zostały ubranka, buty, środki czystości, gadżety widzewskie oraz to co dzieci lubią najbardziej – 35 kilogramów słodyczy!

Radość oraz zaskoczenie z liczby prezentów była ogromna, zarówno wśród dzieci, jak i wychowawców. Widok uśmiechniętych dzieci był bezcenny… Środki na przeprowadzenie akcji zebrane zostały w wewnętrznej zbiórce kibiców Widzewa oraz dzięki pomocy „ludzi dobrej woli”.

W imieniu dzieci pragniemy podziękować każdej osobie która dołożyła przysłowiową cegiełkę do tej akcji.

2
Dodaj komentarz

2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mr. X

Super akcja.
Ave Widzew!!!

SME

BRAWO !!!
FAN CLUBY DUMĄ WIDZEWA !!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress