Kibice złożyli hołd tragicznie zmarłym…
15 kwietnia 2010, 21:40 | Autor: RyanDziś w Pałacu Prezydenckim przedstawiciele Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców złożyli hołd tragicznie zmarłym w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. Kibice kilku klubów, w tym delegacja Stowarzyszenia Fanatycy Widzewa, pożegnali Parę Prezydencką, ministrów rządu oraz pozostałych tragicznie zmarłych obywateli naszego kraju. Przy trumnach Pary Prezydenckiej, które zostały wystawione w Sali Kolumnowej, złożone zostały wieńce oraz szaliki klubowe. Kibice złożyli również wpisy w wystawionej księdze kondolencyjnej.
W uroczystości oprócz kibiców Widzewa uczestniczyli fani Arki Gdynia, Cracovii Kraków, Lecha Poznań, Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Olimpii Elbląg, Rakowa Częstochowa, Stomilu Olsztyn, Wisły Kraków, Row Rybnik, Śląska Wrocław i Jagiellonii Białystok.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska