Widzew – Stilon [organizacyjnie]
22 kwietnia 2010, 13:44 | Autor: RyanPrzed meczem na wejściach zbierane będą pieniądze przez członków Stowarzyszenia Fanatycy Widzewa, zbierający będą ubrani w kamizelki Stowarzyszenia. Pod stadionem tradycyjnie pojawią się 2 namioty – stoiska na których będzie można kupić oryginalne koszulki meczowe VIGO koloru czerwonego oraz inne gadżety typu tshirty, czapki, ortaliony. Pojawią się również nowe szaliki…
Stoiska będą prowadzić członkowie Stowarzyszenia. Wszystkie te rzeczy są oficjalnymi pamiątkami klubu Widzew Łódź, jednak kupując na tych stoiskach wspieracie również Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa. Pod herbem od godziny 17:00 będzie można po raz ostatni odbierać szaliki na stulecie. Kolejnego terminu nie będzie już na pewno. Do odbioru potrzebny dowód wpłaty. Pod herbem będzie można również składać deklaracje członkowskie Stowarzyszenia. Być może będzie można te deklaracje również składać na stoiskach z pamiątkami. Osoby chodzące na sektor D, mogą składać deklaracje przez cały mecz pod podestem, z którego prowadzony jest doping. Na mecz przyjeżdża grupa kibiców gości zatem zmobilizujmy się na jutrzejszy mecz. Prosimy o wrzucanie kasy do puszek ultrasom, na kolejny mecz z Podbeskidziem planowana jest oprawa i każda złotówka się przyda…
Mecz rozpocznie się w piątek o godz. 19:10.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska