Klub z województwa łódzkiego nowym klubem współpracującym

13 listopada 2023, 18:00 | Autor:

Nowy klub podpisał umowę o współpracy z łódzkim Widzewem – poinformowała w piątek oficjalna witryna klubowa widzew.com. Do grona klubów współpracujących dołączyła Olimpia Karsznice.

Klub  założony został w 1937 roku w Karsznicach w województwie łódzkim, a obecnie są częścią Zduńskiej Woli. Jego głównym celem jest propagowanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży, a także zachęcanie całego lokalnego społeczeństwa do aktywnego spędzania czasu wolnego. Klub posiada swoją drużynę seniorów, występującą obecnie w klasie okręgowej.

Obecnie w klubie z Karsznic trenuje blisko sto dzieci, które występują w rozgrywkach na szczeblu okręgowym. Olimpia regularnie organizuje także lokalne turnieje i wydarzenia, promując tym samym sportową pasję wśród lokalnej społeczności.

Olimpia Karsznice została nowym Klubem Współpracującym Widzewa Łódź. Więcej o klubach partnerskich można przeczytać TUTAJ.

foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
39 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
eren
7 miesięcy temu

Ja czekam na news, w którym przeczytam, że nieudacznik rydz podał się do dymisji wcześniej zwalniając drugiego nieudacznika wichniarka.
Panie pseudo prezesie rydz, jakie korzyści mamy z tych licznych klubów współpracujących? Czy pozyskaliśmy choć jednego obiecującego zawodnika? W tego rodzaju praktykach nie ma nic złego, o ile klub na innych płaszczyznach funkcjonuje prawidłowo. Nieudaczniku rydz, specjalisto od pomników i klubów współpracujących WYPIERDALAJ z WIDZEWA, szkodniku! Zabierz ze sobą wichniarka!

Last edited 7 miesięcy temu by eren
Marcin
Odpowiedź do  eren
7 miesięcy temu

Najpierw spowodowaliście nieuzasadnione zwolnienie trenera Niedźwiedzia, teraz nowym kozłem ofiarnym ma być prezes Rydz, później będzie Wichniarek a dalej od nowa. Pisałem przed zmianą trenera , że zmiana trenera nic nie da a ,historia zmian trenerów Widzewie wskazuje, że po zmianie trenera podczas rundy spowoduje, że Widzew będzie grał słabiej. I to się potwierdza. Jednak myślę, że z czasem Widzew się odbije w górę tabeli. Ktoś tu wcześniej pisał negatywnie o Pinokio a i tak Pinokio został Marszałkiem Sejmu. Piszę to bo kiedyś w Nowicjacie Pinokio bardzo dobrze w piłkę grał. Niestety zawalił dwukrotnie egzaminy w Nowicjacie i musieliśmy szukać… Czytaj więcej »

Kibic
Odpowiedź do  Marcin
7 miesięcy temu

Przecie to są wieczne płaczki i trolle internetowe i wiecznie narzekają ,im nigdy nie dogodzisz ,zawsze jest łatwo wytykać komuś błędy i szukać złych decyzji bo to każdy potrafi .Wypowiadają się najwięcej a nie wiedzą nawet 10% tego co się na co dzień w klubie dzieje tylko co im gazety napiszą i pierwsi do oceniania

Marcin
Odpowiedź do  Kibic
7 miesięcy temu

Naciskam plus a wychodzi minus. Nie wiem po co te plusy i minusy. Kibicu masz 0 a nie minus 2. To jakiś prsekręt

RedMan
Odpowiedź do  Kibic
7 miesięcy temu

Największym albo najbardziej krnąbrnym trollem to jesteś ty zakompleksiony galerjanie. Frajerku z ogromnym kompleksem Widzewa. Jeszcze raz zaapeluje idź do psychiatry, nie oszukuj się bo skończy się to dla ciebie tragicznie. Zaakceptuj to że czy Ty tu będziesz mącił czy nie to zupełnie nie zmieni stanu faktycznego. Łks pod każdym względem nie dorasta Widzewowi do pięt. Nikt w piłkarskim świecie nie wie o waszym istnieniu. Jesteście wzorem przeciętniactwa i degrengolady. Jesteście jak Warta Poznań czy Polonia Warszawa w swoich miastach. Jesteście tłem dla Widzewa

Red Army
Odpowiedź do  Marcin
7 miesięcy temu

Tu do trenera Myśliwca nikt nic nie ma !! Operuje zardzewiałym sprzętem ( nie ma ludzi do grania ) A winny temu jest STAMIROWSKI,RYDZ ,WICHNIAREK.

Marcin
Odpowiedź do  Red Army
7 miesięcy temu

Ja też nic nie mam,broń Boże go zmieniać

eren
Odpowiedź do  Marcin
7 miesięcy temu

Chłopcze przestań znów pierdolić swoje mądrości. Jeśli według ciebie zmiana trenera była nieuzasadniona to nawet nie ma sensu podejmować tematu. W jakim stanie niedźwiedź zostawił Widzew wszyscy widzą. Choć ty zapewne meczów nie oglądasz. Zmiana trenera nastąpiła zbyt późno to po pierwsze. Po drugie przykład liczb Hansena w Jagiellonii pokazuje, że niedźwiedź ponad dobro klubu cenił swoje ego. Po drugie niektórzy zawodnicy wyraźnie odżyli i prezentują się o niebo lepiej niż za niedźwiedzia, cud? Nie sądzę. Po trzecie pseudo prezes i pseudo dyrektor sportowy doprowadzili Widzew do takiego stanu w jakim się znajduje w chwili obecnej. Kadra jest na poziomie… Czytaj więcej »

Marcin
Odpowiedź do  eren
7 miesięcy temu

Mylisz się,oglądam każdy mecz Widzewa przynajmniej dwa razy.Była nieuzasadniona bo w tym momencie nic nie dała.Powinna być przed rundą lub po niej.To nie był pierwszy błąd Niedźwiedzia,że odszedł z Widzewa Hansen..To dlaczego dążyliście do zwolnienia trenera Niedźwiedzia jak wiedzieliście że to nic nie da a jeszcze pogorszy ? Te zwolnienia nic nie dadzą mogą przyjść gorsi. Trzeba spokojnie poczekać,zobaczymy co będzie na wiosnę jak Myśliwiec przygotuje drużynę.Zwłaszcza, że drużyna będzie wzmocniona.A może wszystkich zwolnić a ty przyjdziesz na prezesa.Na pewno drużyna by grała super.

Rafi
Odpowiedź do  Marcin
7 miesięcy temu

Ja z tym, że kadra będzie wzmocniona nie wierzę po ostatnich okienkach. Prędzej usłyszymy kogo to Widzew nie chciał a nie wyszło bo ktoś dał jedną gruszkę więcej. Będzie za to kolejny zaciąg L4

Jura
Odpowiedź do  eren
7 miesięcy temu

„niektórzy zawodnicy wyraźnie odżyli i prezentują się o niebo lepiej niż za niedźwiedzia, cud? Nie sądzę. Po trzecie pseudo prezes i pseudo dyrektor sportowy doprowadzili Widzew do takiego stanu w jakim się znajduje w chwili obecnej. Kadra jest na poziomie co najwyżej pierwszoligowym

Zdecyduj się, czy gramy dobrze, czy jednak źle.

eren
Odpowiedź do  Jura
7 miesięcy temu

Na co mam się zdecydować? Za niedźwiedzia zespół prezentował się tragicznie. Kilku piłkarzy, których niedźwiedź nie widział w składzie, lub nawet grali u niego, po przyjściu Myśliwca prezentuje się dużo lepiej. Największym wygranym zmiany trenera jest Żyro, którego wielu już skreśliło. Dziś jest naszym najlepszym środkowym obrońcą. Co nie zmienia faktu, że większość naszej kadry nie prezentuje poziomu wystarczającego na ekstraklasę. To, że jest poprawa nie znaczy, że jest super. To nie wina trenera, że dysponuje takim a nie innym potencjałem piłkarskim ustalając skład. Kadra jest nie tylko nie wystarczająca umiejętnościami, ale i zbyt wąska. Kontuzje i kartki wyraźnie pokazały… Czytaj więcej »

Kibic
Odpowiedź do  eren
7 miesięcy temu

Za Niedźwiedzia to w tym momencie sezonu Widzew był na 3-4 miejscu w tabeli a wy dalej się oszukujcie

eren
Odpowiedź do  Kibic
7 miesięcy temu

Przestań pierdolić głupoty, za niedźwiedzia i za niedźwiedzia. Za niedźwiedzia to Widzew z ogromnym trudem utrzymał się w lidze. Za niedźwiedzia rozegrał połowę spotkań dotychczas rozegranych w tej rundzie i zdobył mniej punktów niż Widzew Myśliwca, a kadrowo niedźwiedź nie miał takich problemów jak Myśliwiec. Jak tak kochasz niedźwiedzia to twój problem. Tylko twój. Tego trenera z przerośniętym ego na szczęście w Widzewie już nie ma. Tyle w temacie

Marcin
Odpowiedź do  eren
7 miesięcy temu

Za niedźwiedzia, to nie zwierze. Też z pisownią na bakier.Tragiczna,zastanów się co piszesz.Tragicznie będzie jak Widzew spadnie z ekstraklasy.

RedMan
Odpowiedź do  Jura
7 miesięcy temu

Taki Żyro to nie ten człowiek co za Niedźwiedzia. W końcu gra Dawid i widać że to dobry kierunek. Tracimy znacznie mniej bramek. Sądzę że to może iść tylko w dobrą stronę. Aby jeszcze te gamonie z zarządu zrozumieli że bez klasowych transferów zimą jesteśmy jednym z kandydatów do spadku razem z kiełbasiarzami

Waldi
Odpowiedź do  Marcin
7 miesięcy temu

Marcin,
Na tym portalu się nie przebijesz.
Myślę 100% jak ty, ale tutaj większość to ci, którzy odpalają race, a potem każą swojemu „ukochanemu” klubowi płacić kary, bo przecież „ma z karnetów”.

To nie jest demokratyczny portal. Admini spuszczają głosy rozsądku w kiblu. Byle najtańsza kiełbasa się sprzedawała na meczach.

Maiki
Odpowiedź do  Marcin
7 miesięcy temu

Masz jakąś nie pamiec., jak PiS. Łysy spocony miał klapki na oczach. Nowy trener ma trochę pecha, bo nie ma pełnego składu i taka to różnica.

Kibic
Odpowiedź do  eren
7 miesięcy temu

A co ty masz do Rydza jak on prezesem jest od kilku miesięcy ????

eren
Odpowiedź do  Kibic
7 miesięcy temu

Co mam do rydza? Choćby to, że klub wciąż ma pseudo dyrektora sportowego wichniarka, choćby to że transfery, których dokonaliśmy są jakie są, a na pewno nie podniosły poziomu sportowego, a na pewno nie okazały się wzmocnieniem. Choćby to, że sztab medyczny doprowadził do sytuacji, że piłkarze grali z kontuzjami, niewyleczonymi urazami, co jeszcze pogłębiło trudną sytuację kadrową. W każdym normalnym klubie trener niedźwiedź wyleciałby na zbity pysk dużo wcześniej, już za kadencji rydza i to powinna być jego druga decyzja zaraz po wypierdolenia wichniarka za dwa zmarnowane okna transferowe. W każdym normalnym klubie, gdzie sztab medyczny nie potrafi zdiagnozować… Czytaj więcej »

Marcin
Odpowiedź do  eren
7 miesięcy temu

To dlaczego dążyliście do zwolnienia trenera Niedźwiedzia jak wiedzieliście że to nic nie da a jeszcze pogorszy ? Te zwolnienia nic nie dadzą mogą przyjść gorsi. Trzeba spokojnie poczekać,zobaczymy co będzie na wiosnę jak Myśliwiec przygotuje drużynę.

eren
Odpowiedź do  Marcin
7 miesięcy temu

A pogorszyło? Czy ty oglądasz mecze Widzewa?

Marcin
Odpowiedź do  eren
7 miesięcy temu

Zobacz tabelę. Kiedyś Widzew pięknie grał a z padł i to z hukiem do niższej ligi. A Wisła brzydko grała a zdobyła ostatni raz mistrzostwo Polski.

eren
Odpowiedź do  Marcin
7 miesięcy temu

Spadł jeśli już to po pierwsze. Po drugie mówimy o sytuacji tu i teraz. Zadałem konkretne pytanie – co pogorszyła zmiana trenera?

Marcin
Odpowiedź do  eren
7 miesięcy temu

Napisałem,zobacz tabelę ekstraklasy.Jeżeli Widzew nie odbije od dna to wiosną może być kiepsko. Sorry za padł,ale piszę w trakcie jazdy samochodem.

eren
Odpowiedź do  Marcin
7 miesięcy temu

Kto jest odpowiedzialny za miejsce Widzewa w tabeli? Kto jest odpowiedzialny za stan kadry pierwszego zespołu? Myśliwiec? A może rydz, wichniarek i niedźwiedź? Myśliwiec przejął zespół rozbity zarówno od strony mentalnej jak i personalnie. Raz, że nie miał żadnego wpływu na transfery, dwa że nie miał takiego komfortu pracy jak niedźwiedź, który miał wszystkich zawodników zdolnych do gry. Trener niedźwiedź i pseudo dyrektor sportowy wichniarek powinni polecieć już w trakcie rundy wiosennej z klubu i kadra powinna być budowana i przygotowywana do nowego sezonu przez nowych dyrektora sportowego i trenera. Niestety rydz nie miał i nie ma jaj, aby w… Czytaj więcej »

Last edited 7 miesięcy temu by eren
Marcin
Odpowiedź do  eren
7 miesięcy temu

Ale Ty piszesz głupoty i jeszcze nie na temat.Byś wszystkich zwolnił bo Widzew zaczął słabiej grać.To nie wina kierownictwa tylko zmiany trenerów.Zawsze zmiana trenerów powodowała słabszą grę Widzewa.Przejrzyj sobie historię zmiany trenerów podczas rundy.To nie tylko ja o tym piszę,ale już wielu kibiców o tym pisało. Ja przejrzałem i to jest prawda.A jeszcze jedno jak by nie było Stamirowskiego i Niedźwiedzia to by nie było Widzewa w ekstraklasie.

eren
Odpowiedź do  Marcin
7 miesięcy temu

Nie tylko ja o tym piszę, ale wielu innych kibiców. – mądrusiu, swoje argumenty zawsze starasz się wzmocnić poparciem wśród innych, a to dyskutujesz z kolegami fachowcami od piłki nożnej, a to z byłymi zawodnikami Widzewa, a najciekawsze że teraz umacniasz je zdaniem kibiców, o których jeszcze niedawno pisałeś że nie mają pojęcia o piłce nożnej, bo ci co mają nie wypowiadają sie tutaj. Zdecyduj się. Widzew zaczął słabiej grać od początku 2023 roku. Od dawna uprawiasz tu propagandę broniąca dobrodzieja stamirowskiego i niedźwiedzia, a teraz również szkodników rydza i wichniarka. Przestań pierdolić, że bez stamirowskiego i niedźwiedzia nie byłoby… Czytaj więcej »

Marcin
Odpowiedź do  eren
7 miesięcy temu

Chyba kiboli a nie prawdziwych kibiców.A ponadto nie wiem ciągle o czym ty piszesz.Ja nie mam takiego móżdżku jak ty i nie opieram się jak ty na innych jak nie sprawdzę.Ponadto nie znam żadnego byłego jak i obecnego zawodnika ekstraklasy bo od dawna nie mieszkam w Polsce.Także nie znam ani Niedźwiedzia ani Stamirowskiego i dlatego nie mam powodu żeby ich bronić.Myślę,że z każdym tu się kłócisz i ci się popierdoliło z kim.A ponadto nie wiem o co ci chodzi,dlaczego chcesz wszystkich z widzewa zwolnić,czy za to że widzew słabo gra, czy za to że widzew dobrze gra.Nie mam co z… Czytaj więcej »

Marcin
Odpowiedź do  Kibic
7 miesięcy temu

Naciskam plus a wychodzi minus. Nie wiem po co te plusy i minusy. Kibicu masz 2 a nie minus 5. To jakiś przekręt

Leon
7 miesięcy temu

Pryszczaty słup tylko do tego się nadaje

Kibic
Odpowiedź do  Leon
7 miesięcy temu

A ty do czego się nadajesz ???? On jest prezesem klubu i rozmawia na co dzień z poważnymi ludźmi a ty kim i co osiągnąłeś ???

Red Army
Odpowiedź do  Kibic
7 miesięcy temu

Za to co powiedział,że budżet płacowy jest 10 milionów to tylko krytyka się należy. Gdzie jest pozostałe ponad 30 milionów ???? Tylko nie wypisuj bzdur,że na organizację meczu. Wynajęcie stadionu mają za darmo.

Marcin
Odpowiedź do  Red Army
7 miesięcy temu

Przekazali pieniądze trzeciej drodze sorry drodze Tuska.

Leon
Odpowiedź do  Kibic
7 miesięcy temu

Większy szacunek mam do prezesa działkowców. A jego rozmowy z poważnymi ludźmi są tyle warte, co twoje wypociny tu na forum

Marcin
Odpowiedź do  Leon
7 miesięcy temu

Też kradną.

Kibic Widzewa
7 miesięcy temu

Czy my musimy podpisywać umowy z małymi klubami z całej Polski , a pod nosem mamy szkolenie młodzieży z PSV Łódź gdzie zawodnicy wyjeżdżają do czołowych klubów w Polsce , nie można z nimi podpisać umowy współpracy?

Orillo
Odpowiedź do  Kibic Widzewa
7 miesięcy temu

Po co? By inwestować

Kołomir
Odpowiedź do  Kibic Widzewa
7 miesięcy temu

Panie Rydz 455 klub współpracujący i co z tego wynika kto to kontroluje bo na pewno nie Wichniarek i Szymański. Niby kluby satelitarne a później i tak najlepiej pokazujące się dzieciaki idą gdzieś indziej dalej trenować. W CLJ nasza akademia nie istnieje, jedna drużyna i to pewnie teraz spadnie z ligi. To czym wy się tu chwalicie gdzie są młodzieżowcy z tych wszystkich akademi??

Last edited 7 miesięcy temu by Kołomir
39
0
Would love your thoughts, please comment.x