Rusza mikrocykl przed meczem z Ruchem

13 listopada 2023, 11:04 | Autor:

Dzisiejszym popołudniowym treningiem piłkarze Widzewa zainaugurują kolejny mikrocykl treningowy. W tym tygodniu widzewiacy będą rywalizować w ramach zaległego meczu w Ekstraklasie z Ruchem Chorzów.

Jak informuje strona widzew.com, dzisiejsze zajęcia odbędą się w ośrodku treningowym przy ul. Małachowskiego. Poniedziałkowa jednostka treningowa rozpocznie się o godzinie 14. Tradycyjnie, te zajęcia będą otwarte dla kibiców i mediów.

We wtorek widzewiacy ponownie będą ćwiczyć na Łodziance, a po treningu udadzą się na zajęcia w siłowni. W środę przed południem zespół Widzewa będzie ćwiczył na boisku głównym na stadionie przy alei Piłsudskiego. W czwartek i piątek czerwono-biało-czerwoni ponownie będą trenować na Łodziance.

Mecz przyjaźni z Ruchem Chorzów zostanie rozegrany w sobotę, a pierwszy gwizdek sędziego wybrzmi o godzinie 17:30.

Tygodniowy plan treningowy Widzewa:

poniedziałek (13 listopada) – trening piłkarski na Łodziance
wtorek (14 listopada) – trening piłkarski na Łodziance + siłownia
środa (15 listopada) – trening piłkarski na stadionie
czwartek (16 listopada) – trening piłkarski na Łodziance
piątek (17 listopada) –trening piłkarski na Łodziance
sobota (18 listopada) – mecz z Ruchem Chorzów

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Antonio
7 miesięcy temu

Trenują codziennie – ta rozpiska potwierdza,że nie nadają się do piłki na poważnym poziomie. Trenować codziennie i nie potrafić wymienić kilku szybkich podań, dokładnie dośrodkować w biegu, dobrze wykonać rzutu rożnego?

Stamir
Odpowiedź do  Antonio
7 miesięcy temu

A ma kto wogóle jeszcze trenować. To dzisiaj na treningu biega Rydz Wichniarek a na rezerwie Stamirowski??

Niech lepiej powiedzą jakie będą konsekwencje przepychanek w Lubinie i czy przypadkiem Sanchez nie będzie miał dyskwalifikacji

Jura
Odpowiedź do  Stamir
7 miesięcy temu

Dlaczego Sanchez?

Stev80
Odpowiedź do  Antonio
7 miesięcy temu

To jest pokłosie złej polityki transferowej. Oszczędzanie, brak dyrektora sportowego z wysokimi kwalifikacjami.

Nie oddaję miejsca, koniec z dodatkową kasą dla klubu

W Widzewie jedna wielka mafia, która mocno trzyma się stołków, otrzymuje niezłą kasę z kibiców.

Kuba
Odpowiedź do  Stev80
7 miesięcy temu

Uważasz, że nie zwalniając miejsca na mecz robisz coś pożytecznego? Może nie wszystko w klubie działa jak należy, ale nie jest przecież aż tak tragicznie. A takie działanie przypomina zachowanie rozkapryszonego dzieciaka, który na złość mamie postanowił, że odmrozi sobie uszy.

Stev80
Odpowiedź do  Kuba
7 miesięcy temu

Karnet posiadam od powstania nowego stadionu. W rundzie 2022023 nie byłem na żadnym meczu, za każdym razem zwolniłem miejsce. A teraz czytaj @Kuba
Jeżeli nie ma pieniędzy na transfer gotówkowy przez ostatnie lata, a jesteśmy w pierwszej ósemce z budżetem, to jednak coś tu nie gra z kasą. Ja nie będę już sponsorował ludzi zasiadających w klubie.

kibic
Odpowiedź do  Stev80
7 miesięcy temu

Sļusznie

kibic
Odpowiedź do  Antonio
7 miesięcy temu

To nie jest ich wina . To wina systemu treningu w naszym kraju.( pomijając zawodników zagranicznych, oni to inna bajka). No i parę jeszcze innych czynników ale może zachowam to dla siebie….

GGGG
7 miesięcy temu

Od soboty czekalem na jakiekolwiek info o legendarnym juz mikrocyklu. Teraz moge spac spokojnie.

mirson
Odpowiedź do  GGGG
7 miesięcy temu

Ach śpij, bo nocą,
Kiedy gwiazdy się na niebie złocą,
Wszystkie dzieci, nawet złe,
Pogrążone są we śnie,
A Ty jeden tylko nie.
Pozdrawiam.

mirson
7 miesięcy temu

Czy Klub złożył już oficjalny protest i zażądał wyjaśnień skandalicznego oczerniania piłkarza Widzewa Jordiego przez niejakiego żewłakowa z canal+ ? czy jak picki grochowe będziecie cicho siedzieć? Czy po Widzewie może sobie jeździć byle kto i gadać co mu się podoba?!

Krylo
Odpowiedź do  mirson
7 miesięcy temu

Raczej nie licz na jasne i stanowcze stanowisko Klubu w tej sprawie. A ptaszki ćwierkają że w środę na posiedzeniu niejakiej komisji ma być omawiana sytuacja z meczy z miedziowymi i naszemu Hiszpanowi grozi kara zawieszenia za prowokacyjne zachowania…

mirson
Odpowiedź do  Krylo
7 miesięcy temu

Powiem Ci, że wkurwia mnie to, bo od kilkudziesięciu lat jak kibicuje Widzewowi, zawsze mamy pod górkę z tymi jebanymi warszawsiokami. W tej naszej historii jakie kłody nam pod nogi rzucali, to szkoda gadać, jedna z nich, Boniek raz dostał dyskwalifikację na 4 mecze w lidze za żółtą kartkę w sparingu! Jest jeszcze kilka innych. Teraz wyrok wydał żewłakow zaraz po meczu, bo mu piłkarz zagłębia powiedział co się działo. I chuj można i tak.

Leon
Odpowiedź do  mirson
7 miesięcy temu

zadajesz retoryczne pytanie – pryszczaty pizduś nawet prognozy pogody na kilka godzin naprzód nie potrafi przeanalizować

rodowity z Lutomierska
7 miesięcy temu

Nie w temacie, ale czy czy GKS Tychy zapłacił już Widzewowi za wybryki ich zezwierzęconych patusów? W internecie ciężko cokolwiek znaleźć oprócz artykułów o tym, że płacić nie chcą.

Bench Warmer
Odpowiedź do  rodowity z Lutomierska
7 miesięcy temu

Trzeba uzyskać tytuł egzekucyjny i skierować sprawę do komornika. Nie wiem czy Rydz takie rzeczy ogarnia czy go to przerasta

Kołomir
Odpowiedź do  Bench Warmer
7 miesięcy temu

Nie pisz głupot bo to dotyczy tylko tych zjebów ze Śląska. I zwracasz się do sądu arbitrażowego pezy PZPN i oni zmuszają do zapłaty a nie żaden komornik. Np. wstrzymać mogą licencje do momentu zapłaty.

Last edited 7 miesięcy temu by Kołomir
Kołomir
Odpowiedź do  rodowity z Lutomierska
7 miesięcy temu

Oni zapłacili w normalnym trybie i nie trzeba było żadnych sądów i komorników podobnie Lech. Tylko te zjeby ze Śląska się odwoływali i nie chcieli zapłacić. Dla tego sprawę skierowano do sądu.

kibic
Odpowiedź do  Kołomir
7 miesięcy temu

I bardzo dobrze że nie płacą tak jak i Lech tak i Śląsk . Sami kibice Widzewa najpierw prowokują pałac flagi Lecha i okrzyki chodźcie k…. po flagi ,albo zrywają flagę Śląskowi to później takie są efekty

Bench Warmer
7 miesięcy temu

Widziałem mecz rezerw na Łodziance i stan murawy jest tragiczny, trenowanie w takich warunkach może być niebezpieczne dla zdrowia. A później zdziwienie, że tyle kontuzji mamy

kibic
Odpowiedź do  Bench Warmer
7 miesięcy temu

Zawsze klub Widzew może sobie swoje boisko treningowe wybuwac gdzie będzie piękna murawa i będzie bezpiecznie,co stoi na przeszkodzie ?

Bastian
7 miesięcy temu

Jak to kiedyś ktoś powiedział ” profesjonalizm to jest komfort”. W Widzewie nie ma profesjonalizmu za grosz. Ciągle gaszenie pożarów. Zero przewidywania. Co będzie to będzie. A Wichniarek mówi, że profesjonalizacja w sporcie to zatrudnienie dietetyka. Co za ciężki idiota. Szkolenie leży, skauting leży I kwiczy. Klub ledwie dycha sportowo. A ten wał tępy wmawia nam że dietetyk to profesjonalizm. Czy on jest tak głupi? Czy tak bezczelny??

22
0
Would love your thoughts, please comment.x