Kolejne wzmocnienie drużyny koszykarek

26 czerwca 2026, 17:19 | Autor:

MUKS Widzew ogłosiło kolejny nowy transfer tego lata. Sekcję koszykarską wzmocni Weronika Zalewska.

22-latka gra jako środkowa. Jest wychowanką ProBasketu Kutno, a kilka ostatnich sezonów spędziła w VBW Gdynia. W sezonie 2025/26 zagrała w 15 meczach ORLEN Basket Ligi Kobiet, notując średnio 10 minut na mecz.

Zalewska zdobywała doświadczenie w jednym z najbardziej rozpoznawalnych ośrodków kobiecej koszykówki w Polsce, systematycznie rozwijając swoje umiejętności i walcząc o kolejne minuty na parkietach ekstraklasy.

Foto: VBW Gdynia

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x