Kolejne wzmocnienie sekcji futsalu

15 sierpnia 2022, 15:00 | Autor:

Drugiego letniego wzmocnienia doznała dzisiaj sekcja futsalu Widzewa Łódź. Do drużyny, która przygotowuje się do startu w rozgrywkach Ekstraklasy, oficjalnie dołączył bowiem trenujący z nią od dłuższego czasu Joao Bernardes – informują oficjalne media.

Portugalczyk, który na arenie międzynarodowej reprezentuje Angolę, w barwach której wystąpił w ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata, w swojej karierze grał też w Benfice Lizbona czy Sparcie Praga. Do Widzewa trafił wiosną, więc sztab szkoleniowy miał dużo czasu na to, by ocenić przydatność do pojawiania się na ekstraklasowych parkietach.

„Joao to szybki i dynamiczny zawodnik, dlatego jego widowiskowa gra na pewno przypadnie do gustu naszym kibicom. Niewątpliwie ma w sobie coś z natury południowca – ciąg na bramkę i wysokie umiejętności techniczne. Dość długo z nami trenuje, dlatego mieliśmy okazję dobrze mu się przyjrzeć. Mam nadzieję, że już na początku sezonu zaprezentuje fanom swoje wysokie umiejętności” – wyjawił Przemysław Olczak, prezes zarządu sekcji futsalu.

Bernardes podpisał kontrakt na jeden rok – i jest drugim letnim wzmocnieniem futsalowego Widzewa – wcześniej do zespołu sprowadzony został także Maksym Pautiak. Można być pewnym, że to jeszcze nie koniec. Nowy sezon startuje za niespełna dwa tygodnie.

Foto: Kinga Sałata / Widzew Łódź Futsal

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
10
0
Would love your thoughts, please comment.x