Wojny miasta z Widzewem ciąg dalszy. Klub reaguje

15 sierpnia 2022, 20:30 | Autor:

Wojna pomiędzy Urzędem Miasta Łodzi a władzami Widzewa Łódź wciąż trwa w najlepsze. Dziś mamy jej kolejną odsłonę, choć wydaje się, że to raczej ewidentny samobój w wykonaniu miejskich urzędników. Zdecydowali się oni bowiem zgłosić prezesa Mateusza Dróżdża do prokuratury. A przy tym mocno się skompromitowali.

Miejska Arena Kultury i Sportu rozesłała dziś do mediów oświadczenie poniższej treści:

Pomimo wielokrotnych prób ułożenia relacji na linii RTS Widzew, Miejska Arena Kultury i Sportu oraz Miasto Łódź, po piątkowym meczu Widzew – Legia i zachowaniu Prezesa klubu RTS Widzew, poprawne relacje wydają się być niemożliwe. Dlatego zdecydowaliśmy się sprawę skandalicznego zachowania pana Mateusza Dróżdża skierować do prokuratury i ujawnić nagrania z monitoringu. Zawiadomienie dotyczyć będzie m. in. niszczenia mienia, przygotowania i wywieszania szkalujących transparentów oraz zakłócania imprezy masowej. Działania Pana Prezesa mogły doprowadzić do znacznego opóźnienia rozpoczęcia meczu, problemów z wpuszczaniem gości na stadion, utrudnień w pracy służb bezpieczeństwa. Prezes Dróżdż próbował nawet fizycznie blokować wejście do strefy VIP i na stadion. Z tak nieobliczalną i rozchwianą emocjonalnie osobą zwyczajnie nie da się współpracować. Na dowód skandalicznych zachowań Pana Prezesa, w linku poniżej publikujemy materiał filmowy.

Cały materiał filmowy obejrzeć można TUTAJ. I faktycznie, widać na nim, że prezes pokazuje posiadany w aucie transparent. Problem w tym, że w niczym nie przypomina on żadnego z transparentów, które zawisły na piątkowym spotkaniu z Legią Warszawa. Jest to bowiem transparent kibiców GKS Katowice, który przywieźli oni do Łodzi przy okazji pojedynku w poprzednim sezonie, do tego, o konfiskacie którego prezes Dróżdż już kilkukrotnie wspominał. Potwierdziła to druga osoba obecna na tym filmie, dziennikarz Canal+ Sport Maciej Klimek.

Pozostałych wydarzeń uwiecznionych w materiale nawet nie warto komentować – zostawiamy to każdemu do oceny. Oddajemy za to głos zarządowi, który wydał komunikat w tej sprawie:

Z niedowierzaniem zapoznaliśmy się z komunikatem rozesłanym w poniedziałek do przedstawicieli mediów oraz zarzutów w nich postawionych. Nie zgadzamy się na tego typu formę komunikacji, ale musimy się odnieść do zawartych w tekście i wideo oskarżeń.

Zarząd Widzewa Łódź zawsze na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo uczestników imprezy masowej, a także gości lóż, którzy oglądają mecze na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Nigdy żaden z pracowników oraz przedstawicieli Klubu nie dążył do opóźnienia rozpoczęcia imprezy masowej i nie inaczej było w dniu 13 sierpnia, kiedy zaplanowano rozegranie meczu Widzew Łódź – Legia Warszawa.

W pierwszym fragmencie załączonego do pisma filmu, prezes Mateusz Dróżdż został ukazany, jako osoba, która ma na celu obrażanie władz Miasta, radnych Rady Miejskiej oraz pracowników Miejskiej Areny Kultury i Sportu. Na załączonym fragmencie prezes widoczny jest z Maciejem Klimkiem, dziennikarzem telewizji Canal +, tworzącym dokument na temat Widzewa Łódź. Zarejestrowany fragment monitoringu pochodzi z dnia 12 sierpnia. Wskazywany przez prezesa Mateusza Dróżdża transparent to materiał wniesiony przez kibiców gości w trakcie meczu Widzewa z GKS-em Katowice we wrześniu 2021 roku.

W kolejnym fragmencie materiału wideo ukazano prezesa jako osobę niszczącą mienie publiczne. Jest to oczywiście nieprawda, bo postawione znaki blokowały wyjazd zaparkowanych tam samochodów. Pracownicy Zarządu Dróg i Transportu w piątek ok. godziny 14:00 rozpoczęli montaż znaków drogowych, które miały umożliwić swobodne parkowanie gościom Miejskiej Areny Kultury i Sportu w trakcie meczu z Legią. Po odłożeniu znaków przez prezesa zarządu i pracowników Klubu, nikt więcej nie ingerował w ich ustawienie.

W ostatniej części filmu prezes Mateusz Dróżdż został ukazany jako osoba upominana przez funkcjonariuszy Policji. Na miejscu pojawił się patrol policjantów, do których wyszedł prezes zarządu Policjanci wezwali prezesa do wylegitymowania się, a po dokonaniu niezbędnych czynności przez Policję, prezes zarządu nie został ukarany w jakikolwiek sposób, a pracownicy Klubu dobrowolnie opuścili miejsca parkingowe.

Prezes zarządu nie spowodował w jakikolwiek sposób opóźnienia rozpoczęcia imprezy masowej. O godz. 19:00 został wezwany do wejścia nr 4 przez kierownika ds. bezpieczeństwa w celu wyjaśnienia sprawy wejścia zaproszonych gości do loży prezydenckiej (pokój 2.16). Po merytorycznej rozmowie z komendantem Straży Miejskiej, prezes Mateusz Dróżdż wyraził zgodę na wejście osób na teren imprezy masowej, a wezwana na miejsce Policja została odwołana przez komendanta. Prezes po ustaleniu następnych działań dobrowolnie opuścił budynek stadionu i całe spotkanie oglądał z trybuny C.

W związku z naruszeniem w oświadczeniu i w załączonym do niego wideo dóbr osobistych, informujemy że zarząd Widzew Łódź S.A. podejmie kroki prawne wobec ich twórców. We wtorek o godz. 11:00 zostanie zorganizowana konferencja prasowa w Loży Klubowej (pokój 3.18) przy al. Piłsudskiego 138. W konferencji razem z zarządem weźmie udział Tomasz Stamirowski, większościowy udziałowiec Widzew Łódź S.A.

Na temat powyższego oświadczenia raz jeszcze wypowiedział się Klimek, odpowiedzialny za montaż serialu o Widzewie. A na konferencji, rzecz jasna, nasza redakcja również się pojawi.

Subskrybuj
Powiadom o
105 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Posejdon
1 rok temu

Rozchwiani emocjonalnie to jesteście wy, zwłaszcza od czasu kiedy zmieniła się hierarchia na poziomie piłkarskim i Widzew zamienił się z łksem miejscami. Tak bardzo nie możecie tego przeboleć, że z tego bólu dupska jad zalał was całkowicie i musicie posuwać się do takich kłamstw. Jesteście obrzydliwymi kanaliami, ale my na Widzewie nie wymagamy jakiegokolwiek poziomu od mentalnej patologii z drugiej strony, którą jak wszyscy wiedzą reprezentujecie.

Mar
Odpowiedź do  Posejdon
1 rok temu

po prostu w UM udalo sie ukorzenić takim, a nie innym

Arek
Odpowiedź do  Posejdon
1 rok temu

Sami siebie nie wybierają.

Kixon
Odpowiedź do  Arek
1 rok temu

na pewno sami na siebie głosują

Persifal
Odpowiedź do  Posejdon
1 rok temu

Najgorsze jest to, że oni starają się utrudnić życie ludziom którzy zarządzają klubem. Kilka takich krzywych akcji, zaczną się problemy osobiste prezesów czy dyrektorów i w końcu wartościowi ludzie zaczną się wyłamywać i opuszczać klub bo po co im problemy… Sam dlugo racjonalizowalem zachowanie władz miasta ale na ostatnie akcjie nie ma absolutnie wytłumaczenia. Wredota, chamstwo u koryta…

Rafi
Odpowiedź do  Posejdon
1 rok temu

Tym w urzędzie Miasta Łodzi to już z gorąca w główkach się poprzestawiało. Nie macie się czym zajmować ?? Zdanowska kupę kasy bierzesz za nic nie robienie. Syf w Łodzi, dziura na dziurze a ty ze swoimi przydupasami paszkwile wymyślasz. Żenada.

Arek
Odpowiedź do  Rafi
1 rok temu

Ponad 73% poparcia, pomimo zarzutów prokuratorskich. Kto głosuje na tych ludzi od ponad 30 lat , bo ja nie …

Ccc
Odpowiedź do  Posejdon
1 rok temu

Jazda z k….. po grube odszkodowanie za to szkalowanie i ordynarne kłamstwa. Swoją droga nie do wyobrażenia kto zasiada na stanowiskach z naszych podatków. Poziom menelii , nic więcej.

Macius1910
1 rok temu

Worach natychmiast dymisja !! Widzę że państwo z PO szybko się uczą od PiS jak w tym kraju sieje się propagandę. Zdanowska=Kaczor ten sam poziom.
Za dużo nas Widzewiaków żeby nas ciągle tak w chu..a robić, czas wyjść na ulicę!

KAL
Odpowiedź do  Macius1910
1 rok temu

Worach to polityk PiS

Kixon
Odpowiedź do  KAL
1 rok temu

nie wiem skąd minusy, prawdę piszesz:

Posłowie VI kandencji
Sławomir Worach
Wybrany dnia: 21-10-2007
lista: Prawo i Sprawiedliwość
okręg wyborczy: 9 Łódź
liczba głosów: 4345
Ślubował dnia: 18-12-2009

George
Odpowiedź do  KAL
1 rok temu

Od 10 lat nie jest w PiS

DonJ
Odpowiedź do  George
1 rok temu

Zgadza się bo jest w Solidarnej Polsce. W jego przypadku powiedzenie „z deszczu pod rynnę” nabiera nowej płaszczyzny interpretacji.

Mateusz
Odpowiedź do  DonJ
1 rok temu

Nie sądzę, aby gość będący szefem MAKIS był czy to w Solidarnej Polsce czy też z PIS.To wynika z logiki więc najprawdopodobniej nie jest w PIS

Kixon
Odpowiedź do  George
1 rok temu

Czyli nie dosc ze pisowiec to zdrajca?

Mariusz
Odpowiedź do  Macius1910
1 rok temu

Wyjdź na ulicę i przepędź te aferowiczkę od kredytów.A czerwony Miller to czerwony kłamcą.

Kixon
Odpowiedź do  Mariusz
1 rok temu

przydałby się porządny protest pod oknami tych z magistratu

Arek
Odpowiedź do  Macius1910
1 rok temu

Nie muszą się uczyć, wszyscy z tzw.partii telewizyjnych umieją to aż za dobrze , bez względu na szyld. Od ponad 30 lat. Tylko ludzie wciąż ich wybierają i oczekują różnych efektów.

DonJ
Odpowiedź do  Macius1910
1 rok temu

Tu też partyjna propaganda? Worach jest z Solidarnej Polski niejakiego ministra 0.

Jabba
Odpowiedź do  Macius1910
1 rok temu

Czy to ważne skąd typ jest? Zamoast rozkminy co robi a czego nie, debata PiD czy PO. Dlatego baletnica ZNÓW wygra wybory. Sami zagłosujecie.

Mala
1 rok temu

Ja pierdole to czego się dziś dopuścili rządzący naszym Miastem to dno i kupa mułu.Ten fotomontaż i kłamstwo zostało zatwierdzone i przekazane za ich zgodą. Teraz widzicie jak się okłamuje i robi w konia podatników. Nie mogą przeżyć tego medialnego zainteresowania Widzewem i posuną się do wszystkiego aby nas zniszczyć.Kurwa dość tego .Ludzie Oni nam plują w twarz i się śmieją. Podsumował ich Pan Klimek Canal który oświadczył publicznie że to kłamstwa. Brawo dla Prezesa walczyć z patologia i nie odpuszczać a my kibice wreszcie ruszmy dupy i głowy i nie pozwolny na plucie nań w twarz.

Mariusz
Odpowiedź do  Mala
1 rok temu

Ludzie na nich głosują. A ta mądrala bankrutów z zatorów pod niebiosa wychwala a Widzew ma za nic.

Galu
Odpowiedź do  Mala
1 rok temu

I pomyśleć że niektòrzy nasi kibice wysyłają naszych włodarzy do Lubina…ehhh

Kixon
Odpowiedź do  Galu
1 rok temu

na forum jest paru podszywaczy zatorowych

Vieri
Odpowiedź do  Kixon
1 rok temu

nie wszyscy tutaj to jeszcze skumali …

Mr1910
Odpowiedź do  Mala
1 rok temu

Obiektywnie prezesowi nie wolno usuwać znaków ustawionych przez miasto na terenach należących do miasta. Jak podało Radio Widzew pod Zegarem pojawił się transparent wymieniający z nazwiska urzędników miejskich korzystających z cateringu. Nie twierdzę, że działania miasta są mądre, ale naszego prezesa też nie są idealne. Sam jestem ciekaw na ile pójście po bandzie z miastem finalnie nam się opłaci. Nie jest prawdą, że Makis chce wywalić widzewskich dzialaczy z Serca Łodzi. Prawdą jest, że podwyżki inflacyjne dotyczyły wszystkich obiektów sportowych w Łodzi

Vieri
1 rok temu

wygląda na to, że urzędasy swóje szczyty bezczelności wznoszą na nowe poziomy …

Konrad
1 rok temu

Przyjdą wybory . My będziemy pamiętać.

Vieri
Odpowiedź do  Konrad
1 rok temu

i co się zmieni ? przyjdą nowe twarze z pięknymi obietnicami a po wyborach będzie jak zawsze. dopóki urzedasy i politycy w naszym kraju będą czuć się bezkarnie bo ktoś zawsze załatwi miękkie lądowanie to nic się nie zmieni …

Kibic
Odpowiedź do  Konrad
1 rok temu

hahaha taaaa

Mariusz
Odpowiedź do  Konrad
1 rok temu

Tylko nie zapomnijcie.

Bastian
Odpowiedź do  Konrad
1 rok temu

Będziecie pamiętać a „pijaczka” znów wygra, bo pół Łodzi zagłosuje przeciw PIS. Albo namaści tego głupka i lansera AP a sama ucieknie do Europarlamentu. A tu na forum próżne gadanie. Niestety!! Ludzie nie pamiętają długo, jak będzie kampania to trzeba wtedy działać!!

Bobik
1 rok temu

Jebać te kurwy z makis i UM, niech wypierdalają na płac chujni

Kibic
Odpowiedź do  Bobik
1 rok temu

i tak zagłosujesz

Galu
Odpowiedź do  Kibic
1 rok temu

Nie mierz wszystkich swoją miarą ;)

Kibic
Odpowiedź do  Galu
1 rok temu

myśl logicznie, czy bym to pisał gdybym na nich głosował? Problem jest taki, że większość tu się wytrząsa nad władzami miasta a i tak pójdzie na nich zagłosować, bo bardziej od miłości do Widzewa wolą nienawiść do PiS-u

Mariusz
Odpowiedź do  Bobik
1 rok temu

W punkt.

Kixon
Odpowiedź do  Bobik
1 rok temu

tam już byli ale smutno jak w Niecieczy, to tu przyłażą atmosferę poczuć

Bula
1 rok temu

A co jest takiego złego na tych transparentach? Już pomijam, że nie prezes je wieszał, ale do k*** nędzy te płótna i tak były MEGA ŁAGODNE względem tego co miasto (i w sumie ich przydupasy jak Makis, nasz były prezes, pan odkupujacy zegarek od Cacka, pan który z wybrzeża przybył jak budżet klubu po reaktywacji ponownie zaczął się zapełniać itp) odpier**łają. DOŚĆ!!! Murem za WIDZEWEM a w tym wypadku to oznacza murem za prezesem!

Mariusz
Odpowiedź do  Bula
1 rok temu

Wszyscy kibice modem za Widzewem.Urzędasów i Makisowców na mirabelki i szczaw przepędzić.

Mar
Odpowiedź do  Bula
1 rok temu

Możesz cis więcej o „panu” z Wybrzeża powracającym bo czuć swąd mamony?

Kixon
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

kałesiak już węszy i jątrzy… poszedł do siebie

Mariusz
Odpowiedź do  Bula
1 rok temu

Wszyscy kibice murem za Widzewem.

Krystian
Odpowiedź do  Bula
1 rok temu

Proponuję, aby osoby siedzące pod loża „prezydencka” na następny mecz przyniosły ze sobą flagi na długich drzewcach i przez cały mecz mimi machali uniesionymi w górę. Że widok będa zasłaniać? Szkoda. Co do parkingu, to przecież dużo kibiców po meczu musi wyjść ze stadionu i jak będą przechodzic przez parking gdzie miasto zaklepalo sobie miejscówki to moga to robić wolno, uważnie może będą też potrzebować się zatrzymać na chwilę bo duży ruch itp itd. jak przetrzymają bardzo ważnych gości miasta przez dluzsza chwilę to tym ważnym gościom ochota na następne przywiezienie dupska pod sam stadion minie

synek Zdanowskiej kibic lksu
1 rok temu

Kiedy idziemy pod ten urząd najbardziej zadłużonego, zakorkowanego, rozkopanego miasta w Polsce??? Czy nadal udajemy ze nic się nie dzieje? Kibice Widzewa, wielka siła … Mam nadzieje. Czekam na komunikat spotkania pod Piotrkowska 104

Mala
Odpowiedź do  synek Zdanowskiej kibic lksu
1 rok temu

Proponuję jutro najpierw kto może pod stadion w trakcie konferencji aby wszyscy zobaczyli nasze poparcie dla Prezesa i klubu .Później należy zrobić zbiórkę aby sprawę w sądzie opłacili kibice Widzewa aby UML zobaczył z kim walczy ( tu nie chodzi o to że Prezes nie ma kasy tylko o przekaz). Następnie pomyśleć jak umilić życie urzędnikom bo są różne sposoby które bolą. Jest nas naprawdę tysiące mądrych ludzi i napewno znajdziemy odpowiedni sposób na odpowiedź na ten atak. Bo urzędasy muszą wiedzieć z kim zadarli. Nie bać się bo nie ma kogo.

Kixon
Odpowiedź do  Mala
1 rok temu

jedno co ich najbardziej zaboli to za tylne nogi i odciągamy od koryta, będzie kwik, ale wywalić tę ekipę najlepiej przy urnie wyborczej

Kacperski
1 rok temu

dopóki w obecnym stołku UMŁ zasiada Pani Hanna Z. i jej pionki, to o porozumieniu z Miastem możemy niestety zapomnieć :c szkoda.

Kibic
Odpowiedź do  Kacperski
1 rok temu

obudziłeś się dopiero teraz? i tak zagłosujesz

Kixon
Odpowiedź do  Kacperski
1 rok temu

to jest banda nieudaczników

becik
1 rok temu

Le Cabaret. Biuro promocji UMŁ zaciera rączki – w końcu nieważne jak ale ważne, że o nas gadają. Wszędzie UMŁ wciskał, że prezes ma jakieś problemy psychiczne itd. A tu mamy piękne samozaoranie w obecności ogólnopolskich mediów.

Mariusz
Odpowiedź do  becik
1 rok temu

W UMŁ i Makisie jest towarzystwo wzajemnej adoracji.

ŻBC
Odpowiedź do  becik
1 rok temu

Faktycznie, zayebista „promocja”… Ja nie dowierzam, że do tego stopnia można srać we własne gniazdo. Czy jest w tym kraju inny klub piłkarski, gnojony przez swoje miasto?

Kixon
Odpowiedź do  becik
1 rok temu

taka promocja to jak dzieci w beczkach albo pavulon w pogotowiu

Steffen
1 rok temu

„Szkalujące transparenty”? A gdzie tu niby szkalowanie UM? Przecież na transparentach z meczu z Legią była napisana sama prawda, tyle że niewygodna dla naszych kochanych rządzących…

Last edited 1 rok temu by Steffen
Mar
1 rok temu

Ktoś ostatnio na forum pisał, że Dróżdż nie ma ani wyglądu, ani charyzmy, ani siły przebicia. Jedni przytakną, inni sie wq… A ja się pytam skoro to nieprawda, to kto robi sobie takie kpiny z goscia, który się doktoryzował na wydziale prawa…zeby zostal profesorem Sorbony nie ugra nawet grosza z UM…

Kixon
Odpowiedź do  Mar
1 rok temu

Szalom Icek, ty znowu tu a nie u siebie?

Mar
Odpowiedź do  Kixon
1 rok temu

Gon się krokieciku

Kixon
1 rok temu

Szlag by was trafił patologio urzędnicza!!! Do niczego się nie nadajecie, dobrze wyremontować drogi w terminie nie umiecie, a co dopiero zarządzać stadionem i dogadywać się z klubem. Taka marka jak Widzew to skarb, a wy nam kłody pod nogi rzucacie… patologia to wy, razem z waszą zapijaczoną sterniczką.

Dart
Odpowiedź do  Kixon
1 rok temu

Powielanie stereotypu o pijaczce nie pomoże w niczym a nawet może przeszkodzić w dogadaniu się…. Nie obrażajcie bez sensu, tam gdzie może dojść do porozumienia. Dyplomacja matołki….

Kixon
Odpowiedź do  Dart
1 rok temu

Czas dyplomacji już dawno się skończył. Baba chodzi z przyklejonym uśmiechem wszędzie, a jej jedyny pomysł na miasto to wszystko na kredyt i stada dyrektorów, tylko k…a myśleć i robić nie ma komu.

Vieri
Odpowiedź do  Dart
1 rok temu

jaka ku.wa dyplomacja w sytuacji kiedy urzędasy posuwają się do takich rzeczy ..

Zygfryd
Odpowiedź do  Dart
1 rok temu

Stereotypów, powiadasz??? :))

Sesam
1 rok temu

Hey Marta… tak tak do ciebie to piszę, ładna dziewczyna jesteś, ładnie błyszczysz na instagramie w widzewskich barwach, coś podziałasz w związku z zaistniałą sytuacją?

Hanka galerianka
1 rok temu

Jak mówił klasyk – chcieliście wydymać Freda…

FcGrójec
1 rok temu

TAK BYĆ KUR*A NIE MOŻE. Możemy tak sobie pisać w komentarzach czy transparenty wywieszać. Dlatego do braci po szału:
Panowie ultrasi i OSK, KIEDY OFICJALNY PROTEST PRZED URZEDEM MIASTA???

ads
1 rok temu
Sławek
1 rok temu

A gdzie jest Pan Szor? Pieniądz nie śmierdzi. Ciepła posadka pasuje Panu Panie Piotrze co ? Słowa Pan nie powie o tym jak to miasto ludźmi Makisu robi szkodę Naszemu Widzewowi. Taka to miłość do klubu. Wizytówka całego regionu a władza tylko pod górę robi. Żal. Będziemy pamiętali. Tylko RTS.

Galu
Odpowiedź do  Sławek
1 rok temu

Przecież Szor to pachoł pijaczki zawsze był

Last edited 1 rok temu by Galu
Wojtek
1 rok temu

Na szachownicy życia zawsze pozostaniecie jedynie pionkami….

RTS Piotrków
1 rok temu

Oj, będzie warchoł przepraszał. Jak nie z własnej inicjatywy, to po wyroku sądu.

Wookie
1 rok temu

Ludzie jak Boga kocham jeśli my tej ekipy nie wypierdolimy na kopach przy najbliższych wyborach to stracę wiarę w ludzi. Jak długo damy im charać nam w twarz! Fotomontarze i kłamstwa. Miasto zadłużone i rozwalone, drogi jak po wojnie. Liczba mieszkańców spada najszybciej w kraju. Ełkaesowi budują dają droższe obiekty a my musimy sami klub ratować, szarpać się o stadion (przypominam zdanowska mówiła „dwóch stadionów w Łodzi nie będzie kibiców Widzewa zapraszam na ełkaes), wywalczonym bublem na łodziance dzielić się ze wszystkimi. Miasto sobie robi co chce na loży zaprasza i pije wódę za nasze. Nam umowę najmu wypowiada, prezesa… Czytaj więcej »

Red
1 rok temu

Hanka zadzwoń do Donalda i zapytaj czemu z kibicami się nie zadziera. Murem za Prezesem!

Krzysztof
1 rok temu

Chyba już wystarczy tego czołgania naszego Widzewa przez władze Łodzi. Kibice Widzewa też już wiedzą co należy zrobić przy najbliższych wyborach. Taka sytuacja jak w Łodzi, jeśli by się wydzrzyla np. w Poznaniu, to by był koniec dla miejskich urzędników i prezydenta miasta. Tam wspieranie Lecha i usuwanie wszelkich problemów wokół niego się pojawiających jest priorytetem każdej miejskiej wladzy, niezależnie od opcji politycznej. To co dzieje się w Łodzi jest skandalem. Widzew ma jednak broń atomową, której będzie się bała każda władza, tylko trzeba się zorganizować i zagrozić jej użyciem. Tą bronią są kibice i ich głosy przy wyborach. Nie… Czytaj więcej »

Last edited 1 rok temu by Krzysztof
RTS
Odpowiedź do  Krzysztof
1 rok temu

Jak nasza banda nie przejmie loży na następny mecz to jest słaba. Urzędasy z miasta już tu wstępu nie mogą mieć.

Rafal
1 rok temu

Co za debil robił ten film..no pokazali kurwa kim są

Pio
1 rok temu

Brak słów, czas na wybory czekać, wybrać ludzi co kochają Polski i Łódzki sport, bez podtekstu politycznego , poprostu zróbmy coś dla Polskiej piłki, bo nie jest najlepiej . Pozdrawiam wszystkich kochających sport a nie kase .

Pars
1 rok temu

Zwróćcie uwagę, ze to nagranie musiało powstać w szybkim tempie – w dni wolne od pracy dla urzędników . Oni są naprawdę zdesperowani zeby Pana Drozdza i Widzew przedstawić w złym świetle…

Mr1910
1 rok temu

Prezes Widzew chyba nie może usuwać znaków, które stawia miasto na terenie należącym do miasta. Nie byłem akurat na meczu, ale czy nie jest prawdą, że ten sam transparent lub podobny z nazwiskami pojawił się w piątek na stadionie. Tak podało Radio Widzew. Jeśli do tej pory relacje z miastem były kiepskie, to teraz chyba mamy stan wojenny!

becik
Odpowiedź do  Mr1910
1 rok temu

Prezes nie usuwał znaków, tylko przesuwał pachołki drogowe, które jakieś miejskie pachołki na kilka godzin przed meczem poustawiały blokując wyjazd samochodów zaparkowanych wcześniej i jednocześnie domagali się ich przeparkowania… Transparent widoczny na materiale nie jest ani jednym z dwóch, które pojawiły się pod zegarem. Poza tym materiał wideo posiada datę czwartkową także tu nic w narracji miasta nie trzyma się kupy.

Marcin
Odpowiedź do  Mr1910
1 rok temu

Mordo kup se koło i dalej już sam wiesz…
Widzę, że nie tylko opuściłeś mecz ale i wizytę u psychiatry również

Last edited 1 rok temu by Marcin
Mr1910
Odpowiedź do  Marcin
1 rok temu

Minąłem się gdzieś z prawdą mordo? Nie wysyłaj innych do psychiatry kiedy sam używasz inwektyw zamiast argumentów.

Mala
Odpowiedź do  Mr1910
1 rok temu

I będziemy mieli bo Miasto chce nas zniszczyć ,im bardziej będziesz wchodził w dupe tym gorzej.zrobili z siebie głupków i to na oczach telewizji Canal+ która akurat kręci materiał o Widzewie. Ale wreszcie wielu tu piszących może zrozumie wreszcie że oni niszczą nas kibiców przedewszystkim.

Mr1910
Odpowiedź do  Mala
1 rok temu

Wiadoma rzecz, że miasto nie szanuje chyba największej obecnie marki rodem z Łodzi czyli Widzewa. Najpierw przestali rozmawiać z prezesem, a teraz prokurator ,a może sąd. Najlepiej chyba jakby urzędasy przekazały nam stadion na własność i dałam nam po prostu spokój. My sobie poradzimy bez nich. Inaczej będzie zawsze kwas, bo zamiast szukać porozumienia to jest coraz gorzej.

mAik
Odpowiedź do  Mr1910
1 rok temu

Znaki postawione powinny pozostać wg dokumentacji i projektów a nie wg potrzeby bandy zjebów by wejść wygodnie podjechać na mecz pod same wejście.

Ciężko w ten film uwierzyć, a do tego relacja dziennikarza Klimka pogrąża UM Łódź.

Zalam!! Ciekawe jaki filmik o ŁKS zrobią.

Ps. Ale wredne mendy

MIŁOSZ22
Odpowiedź do  Mr1910
1 rok temu

dzbanie obejrzyj film! to jest biało czarny transparent z meczy z katowicami… a na meczy sa czerwone i czarne napisy a transparent biały!
znak usuwa bo go wstawili na godzine przed mecze nielegalnie!
wyppiertdalaj za tory koncówko za darmo zrec tania gieta!

Mr1910
Odpowiedź do  MIŁOSZ22
1 rok temu

Nie napisałem, że to na pewno ten sam transparent tylko, że podobnej treści. Oczywiście jakiś niekompetentny urzędnik nie rozróżnił jednego od drugiego. Co do znaków, to instytucja, która je ustawiła ma do tego prawo. A co do reszty nie będę schodził na twój poziom.

Rafał
Odpowiedź do  Mr1910
1 rok temu

Nie no transparent na mecz był, ale miasto w filmie probuje wykazać, że to Drozdz go przygotował. Film ten akurat w żaden sposób tej okoliczności nie udowadnia, co potwierdził dziennikarz Canal+

Mr1910
Odpowiedź do  Rafał
1 rok temu

Masz rację, że to wygląda na materiał zrobiony na kolanie. Prawdą jest też fakt, że prezes trochę podgrzał atmosferę przed meczem twierdząc, że makis chce go wyrzucić ze stadionu, a przecież temat podwyżek był wałkowany już dawno i podwyżki dostały wszystkie instytucje sportowe. A dwa sam prezes mówił, że szuka biura z większą przestrzenią, bo na stadionie nie są wszyscy w jednym miejscu na czym mu zależy. Wspominał też, że przychodzą do loży prezydenckiej urzedasy niższej rangi jak przyszli ci najważniejsi to dostali po głowie. Pewnie w dużej mierze słusznie tylko tak myślę, że była jakaś okazja, żeby szukać jakiegoś… Czytaj więcej »

Mr1910
Odpowiedź do  Mr1910
1 rok temu

Muszę przeprosić wcześniej film mi się nie otwierał wypowiadałem się na podstawie tekstu. Film zobaczyłem dopiero na konferencji. To nauka dla mnie, żeby się nie wypowiadać o filmie jeśli się go nie widziało! Akcja z transparentem faktycznie zmanipulowana.

RedMan
1 rok temu

Od kiedy to mamy cenzurę do kur..y nędzy w przestrzeni publicznej? Stadion Widzewa to nie jest prywatny folwark miasta a Makis i UML nie jest od ustawiania prezesa i kibiców. Zjedzie takie stado Wieprzów w garniturach z ochroną za podatnika pieniądze i wozi się jak u siebie. Nie żyjemy w komunie żeby zamykać ludziom usta. Trzeba wyjść tłumnie pod magistrat i dać do zrozumienia co o tej frajerskiej grze sądzimy. HZTSKŻ!!!!

Ccc
1 rok temu

Jeśli teraz nie damy pełnego poparcia prezesowi i nie staniemy za nim murem, to nie wiem na co tak naprawdę zasługujemy…
Tu w ogóle nie chodzi o prezesa, dobrze wiecie komu nie w smak Wielki Widzew i kogo najbardziej kłuje w oczy nasz sukces. A, że jest pod batutą tego, a nie innego prezesa to trzeba go zniszczyć, bo później już pójdzie domino i wszystko od nowa.
Komu na tym zależy?

Vieri
Odpowiedź do  Ccc
1 rok temu

kłuje ich w oczy też dlatego, że pod ten sukces ciężko się podpiąć i go sobie w całości przypisać …

Mr1910
1 rok temu

Mam nadzieję, że utarczki z miastem nie odwrocą uwagi od faktu jak jesteśmy bardzo słabi kadrowo :( Radomiak-Lechia 4:1

rysiek1910
1 rok temu

Wiadomo jacy radni z jakiej partii PO i Nowa Lewica to lewactwo,trochę się interesuje polityka? Widzew zawsze był ten gorszy,wiadomo że Adamowska to pupilka zatorowych jej synus zagorzały fan zatorowych im k…a wszystko się należy stadion dofinansowanie a Widzew niech radzi sobie sam? Kurwa te ciołki z Ale Chujni nic nie osiągnęli w piłce klubowej 2 mistrzostwa i to wszystko a arenie międzynarodowej zero sukcesów ale to oni są bardziej Łódzcy, bo są jedynym Łódzkim klubem, a Widzew zawsze traktowany był po macoszemu, klub który osiągnął więcej niż klubik z Dworca Kaliskiego? Stadion im jest potrzebny nie mają o kibiców,ale… Czytaj więcej »

Sławek
1 rok temu

Filmik na poziomie gimbazy.Typowe ścierwo

Brunet
1 rok temu

W dobrym świetle postawili nasze miasto w tym dokumencie dla C+.
Żenada. Mogła by się do tego odnieść osobiście niedojda Zdanowska. Kolejny taki sabotaż ze strony urzędu miasta.

Przemek
1 rok temu

Dalej na nich głosujcie.

bajtus
1 rok temu

Brawo Prezes Mateusz Dróżdż takich ludzi nam potrzeba !!!!!!!!!!!1

Ccc
1 rok temu

Teraz krótko i na temat : wy….. c!!! Wy….. c!!

Ccc
1 rok temu

A my o rozbudowie stadionu myslimy… Jakby mogli to by nam światło na obecnym wyłączyli.

Mike nieżelazny
1 rok temu

No i Miasto sobie przegięło. Ja będę murem za Prezesem, jak przyszedł ktoś kto może coś tu zrobić to podkładają kłody pod nogi!!! NIE dla MAKIS nie dla UMŁ.
Panie Prezesie Jeden za Wszystkich!!! Wszyscy za Jednego!.

Marcin
1 rok temu

Boją się Prezesa dlatego chcą go zniszczyć

Tomcio
1 rok temu

To nie transparent jest szokujący ale fakt że magistrat chce za niego pozwac. ZA NASZE PIENIĄDZE ZAŁATWIAJA SWOJE INTERESIKI ! Zupełnie inaczej by było gdyby osoby z magistratu zaspakajały takimi pozwami swoje żałosne, lamerskie ego za własne ,prywatne pieniądze. Gówno jakie się wylewa z magistratu jest niewyobrażalne.

Jabba
1 rok temu

i tak od lat kibice Widzewa Łódź, w imie ch*j wie czego, każdorazowo pomijają w kolejnych wyborach kandydatów swojego środowiska, bo…. nie startują z postkomunistyczną jakąś tam obywatelsą. A dzień po wyborach żàdają od kandydatów na ktorych nie głosowali, kategotycznych działań z wybraną bandą meneli i żuli, których sami chceli. Wąchock, Radom i Sosnowiec razem wzięte nie mają podejścia.

105
0
Would love your thoughts, please comment.x