Kolejne wzmocnienie sekcji koszykówki
16 sierpnia 2019, 12:28 | Autor: Kamil
O nowych transferach do piłkarskiego Widzewa na razie nie słychać, wczoraj za to kolejnego wzmocnienia dokonała sekcja koszykówki. Nową zawodniczką łodzianek została pochodząca z Ukrainy Arina Biłocerkiwśka.
Dla doświadczonej rozgrywającej to powrót do zespołu, którego barwy reprezentowała w sezonie 2014/2015. W Basket Lidze Kobiet rozegrała wtedy dwadzieścia spotkań, notując średnio dziewięć punktów na mecz i często trafiając za trzy.
Ostatnio Biłocerkiwśka występowała w Ostrovii Ostrów Wielkopolski, a wcześniej dwa razy została mistrzynią Ukrainy i raz Litwy. Trzy lata temu została wybrana też MVP finałów ligi ukraińskiej. Barwy swojego kraju reprezentowała na Mistrzostwach Europy w 2009, 2015 i 2017 roku.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Witamy ponownie na pokładzie.
Ave Widzew