Regulamin wyjazdowy fanatyków Widzewa

16 sierpnia 2019, 14:20 | Autor:

Za kibicami Widzewa już dwa wyjazdy w tym sezonie – do Wejherowa i Bytowa. Aby uniknąć niepotrzebnych dywagacji, przed kolejnymi meczami grupy kibicowskie postanowiły opublikować obowiązujący regulamin wyjazdowy.

Poniżej prezentujemy komunikat na ten temat:

REGULAMIN ‚ON TOUR’ FANATYKÓW WIDZEWA

Z racji ogólnodostępności teorii „Piłki nożnej dla kibiców” i szerzącej się skali pikolstwa na Widzewie, osoby decyzyjne (czyt. Ekipa) postanowiły wydać ten komunikat i opublikować regulamin, który dotyczy tematu wyjazdów w bieżącym sezonie.

Wychodząc na przeciw różnym wpadkom, do których dopuściły się z reguły osoby niezrzeszone w żadnym z osiedli czy FC, które często na własną rękę próbują dotrzeć do miasta lub jeszcze gorzej sami łatwią sobie wejście na sektor gości/gospodarzy – takim zachowaniom mówimy stanowcze NIE !!!

Postanowiliśmy śmiało i przejrzyście objaśnić ludziom ideę jeżdżenia „W imię trzech liter”. Regulamin jest jasny i przejrzysty, więc nie musimy go tłumaczyć i objaśniać każdemu z osobna – trzeba tylko go przeczytać i wprowadzić w życie.

Wobec osób, które nie podporządkują się do wytyczonych zasad będą stosowane różne środki zapobiegawcze, włącznie z zakazem jeżdżenia na Widzew czy też zabraniem gadżetów, których dana osoba nie potrafi szanować i godnie ubierać. Pierwsza okazja ku temu już jutro.

Pozdrawiamy,
GRUPY KIBICOWSKIE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress