Kolejny napastnik łączony z Widzewem, ale…

17 czerwca 2022, 16:55 | Autor:

Dziś pisaliśmy o zainteresowaniu Widzewa Łódź napastnikiem GKS Katowice, Patrykiem Szwedzikiem, a teraz w mediach pojawiło się nazwisko następnego ofensywnego zawodnika, łączonego z klubem. Jak informuje portal Meczyki.pl, miałby nim być Bartosz Bida.

21-latek od kilku sezonów występuje w pierwszej drużynie Jagiellonii Białystok – ostatnie rozgrywki były dla niego średnio udane, gdyż w siedemnastu spotkaniach zdobył trzy bramki. Według informacji Tomasza Włodarczyka, młodzieżowiec miał znaleźć się na liście życzeń Widzewa, chociaż i w Białymstoku nie zamierzają się go pozbywać, tylko przedłużyć z nim kontrakt. Już samo to pokazuje, że transfer tego gracza byłby trudny do przeprowadzenia.

Postanowiliśmy zweryfikować te doniesienia w Jagiellonii, jednak dowiedzieliśmy się, że tam o żadnym zainteresowaniu ze strony Widzewa nie wiedzą. Wygląda więc na to, że tym razem mamy do czynienia ze zwyczajną plotką, która nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością, pewnie nie ostatnią w tym okienku transferowym. A poszukiwania napastnika trwają.

Foto: jagiellonia.pl

Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
47
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x