Rekordowa frekwencja w rozgrywkach o wojewódzki PP

16 czerwca 2022, 19:10 | Autor:

Łącznie 4010 kibiców pojawiło się na trybunach „Serca Łodzi” podczas środowego spotkania pomiędzy Widzewem II Łódź a RKS Radomsko. Jak się okazuje, sympatycy czerwono-biało-czerwoni ustanowili w ten sposób rekord frekwencji w rozgrywkach.

Zanim piłkarze obu drużyn wybiegli na boisko, pod stadionem stawili się zawodnicy pierwszego zespołu, którzy w Muzeum Widzewa spotkali się z fanami – rozmawiali, rozdawali autografy i robili sobie z nimi zdjęcia. Później udali się zaś na trybuny, podobnie jak ponad cztery tysiące kibiców, w tym licząca około dwieście pięćdziesiąt osób grupa przyjezdnych z Radomska.

Jak się okazuje, jeszcze nigdy wcześniej mecz wojewódzkiego Pucharu Polski nie przyciągnął na stadion takiej liczby osób, więc frekwencja ustanowiona przez widzewiaków jest rekordowa. Środowe starcie wzbudziło również duże zainteresowanie kibiców w domach – bezpośrednią transmisję w klubowej telewizji Widzew TV obejrzało sześć tysięcy osób!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
B69
2 lat temu

Czyżby staliśmy się specami od rekordów frekwencji?

Aey
2 lat temu

Na okręgowy puchar polski przyszło do nas tyle co zaraz będzie na pierwszej drużynie ŁKS :DD

Brunet
Odpowiedź do  Aey
2 lat temu

Wątpię żeby tele tam przyszło.

kizo
Odpowiedź do  Aey
2 lat temu

A ty co jasnowidz jesteś co bedzie ??? Bo jak na razie na dwóch meczach na nowym stadionie to akurat mieli ponad 15 tys na meczach i patrząc na ich ceny karnetów jakie teraz bedą mieli czyli sporo tańsze to myślę że tez ich może sporo przychodzić.Śmiejesz sie z 4 tysięcy u nich a na Elane gdy w historycznym sezonie w 2 lidze gdy walczyli o historyczny awans do 1 ligi nawet połowy tyle nie było na 200 tys Toruń, na Ruch tez chodzi średnio podobnie lub nieco więcej ,ale nie dużo więcej,więc nie wiem co cie tak śmieszy .

Last edited 2 lat temu by kizo
Dakas
Odpowiedź do  kizo
2 lat temu

Hej śmieszny Kizio a ty z której strony mecze oglądasz z Niciarki czy z Kaliskiego

Sebastian
Odpowiedź do  kizo
2 lat temu

A ty kto jesteś?Brodaty menel z kaliskiej wiaty że cisniesz chłopakom z Elany i Ruchu?W Toruniu sport nr 1 od lat to żużel i dlatego taka ilość na piłce….natomiast na Ruchu stary stadion….gdyby mieli taki jak my lub ŁKS jestem pewien że zapełniali by go podobnie jak my bo to są prawdziwi fanatycy z krwi i kości a nie przeżarte jadem nienawiści barany spod wiaty które potrafią zmobilizować się tylko jak są derby albo jak ktoś im rozda bilety.Zobaczymy ich wielkość w tym sezonie i się posmiejemy gwarantuje to wamZ Widzewskim pozdrowieniem kibic z Bałut.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x