Trwają przygotowania do meczu z Lechem

16 czerwca 2022, 13:15 | Autor:

Kolejny trening w trakcie przygotowań do sobotniego wyjazdowego meczu z Lechem Poznań odbyli dzisiaj przed południem piłkarze Widzewa Łódź. W zajęciach na naturalnym boisku ośrodka przy ul. Małachowskiego wzięło udział dziewiętnastu zawodników.

Nie licząc Marka Hanouska, na decyzję w sprawie którego nadal czekamy, w drużynie nie ma żadnych problemów zdrowotnych – pozostali trenują na pełnych obrotach. Z nowymi kolegami pracuje już nowy nabytek, Serafin Szota. Nieco oszczędzany jest jedynie Konrad Reszka, bo nie bierze on udziału w gierkach. O tym, jaka będzie jego przyszłość, też jeszcze nie wiemy.

Podopieczni Janusza Niedźwiedzia mają za sobą bardzo intensywną jednostkę treningową. W jej pierwszej części skupili się na kreowaniu i wykańczaniu sytuacji – po kilka razy do siatki trafili Bartosz Guzdek i Mattia Montini, chociaż ten drugi zmarnował też jedną wyśmienitą okazję, za co szkoleniowiec odesłał go na… karną „rundkę”. Druga część zajęć to z kolei mini-gierka, kolejny raz z podstawowym zadaniem dla piłkarzy – rozgrywaniem akcji od bramkarza.

Widzewiacy trenować będą jeszcze tylko jutro, wczesnym popołudniem, a w sobotę czeka ich kończący mikrocykl mecz kontrolny z Lechem, który odbędzie się na płycie stadionu przy al. Bułgarskiej (godz. 11:30). Niedziela będzie dla całej drużyny dniem wolnym.

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments
25
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x