Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Widzewa!

17 czerwca 2022, 00:00 | Autor:

Punktualnie o północy rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Widzewa Łódź w Ekstraklasie! Tak, jak to zawsze miało miejsce, podzielona została ona na kilka etapów – pierwszeństwo dostali dotychczasowi posiadacze abonamentów. Dopiero później do gry wejdą pozostali, oczywiście, o ile w puli będą jeszcze wolne miejsca.

Pierwszy etap, w trakcie którego karnet będą mogli przedłużyć jego dotychczasowi posiadacze, potrwa aż do 24 czerwca. Następnie przyjdzie czas na krótką przerwę techniczną. Druga faza zainaugurowana zostanie w poniedziałek, 27 czerwca. Wtedy okazję do zmiany dostaną kibice zasiadający do tej pory w sektorach A1, A2, A3, A10*, A11*, A12* (przestanie to być sektor rodzinny), C1 i C2 (to będzie nowy sektor rodzinny), a także członkowie Klubu 1910. Od 28 do 30 czerwca zmienić swe miejsce będą mogli pozostali. Otwarta sprzedaż zacznie się 2 lipca.

Tak jak można było przewidzieć, ceny karnetów zdrożały. I tak – dla przedłużających, wynoszą one: 375 złotych na trybuny B i D oraz sektor rodzinny, 410 złotych na sektory A1, A2, A11 i A12, 480 złotych na trybunę C, 510 złotych na sektory A3, A4, A9 i A10 oraz 900 złotych na sektory A5 i A8. W przeliczeniu, nie licząc najdroższej opcji, jeden mecz kosztuje od 22 do 30 złotych. Droższe są oczywiście warianty abonamentów dla ich nowych posiadaczy. Oni zapłacić będą musieli od 480 do nawet 1100 złotych. Każdy, kto nabędzie karnet, będzie miał również dzięki niemu pierwszeństwo w kupnie biletu na mecze Pucharu Polski, dostanie też zniżkę do oficjalnego sklepu. Abonamenty dostępne są w wersji na cały sezon oraz tylko na jedną rundę.

Jeżeli chodzi o pojedyncze bilety, zostaną one podzielone na trzy kategorie. Najdroższa będzie kategoria A, do której zaliczone będą starcia z Lechem Poznań, Rakowem Częstochowa, Legią Warszawa, Górnikiem Zabrze oraz Pogonią Szczecin (ceny od 45 złotych). Nieco taniej będzie w przypadku kategorii B (Jagiellonia Białystok, Śląsk Wrocław, Cracovia, Piast Gliwice, Lechia Gdańsk, ceny od 40 złotych), najtańsza będzie z kolei kategoria C (pozostałe kluby, ceny od 35 złotych). Więcej informacji na temat sprzedaży karnetów TUTAJ.

Karnety na mecze Widzewa można kupować TUTAJ.

* z uwagi na prośby kibiców, klub rozszerzył pierwszeństwo także dla tych sektorów

Foto: widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Arek
2 lat temu

I już przedłużone

Darek
Odpowiedź do  Arek
2 lat temu

Szybko pójdzie. Będzie kolejny rekord w Polsce a inne kluby patrzą z zazdrością. Jak jeszcze trafimy z transferami, myślę o napastnikach i ten stoper z Bułgarii wydaje się mocny to dla przyjezdnych znowu będziemy twierdzą nie do zdobycia a mecze w Sercu Łodzi dla nas będą świętem a dla innych mordęgą.

kizo
Odpowiedź do  Darek
2 lat temu

Inne kluby to pewnie masz na myśli większe kluby typu Legia Lecha Wisła itp bo do takich trzeba porównywać Widzew to grają w Ekstraklasie od lat i dla nich to juz norma i nic nowego a my co sezon gramy o awans do wyższej ligi co za tym idzie po awansie sa lepsze zespoły piłkarsko i kibicowsko i to kibiców napędza ,a jak bysmy grali cały czas w ekstraklasie z tymi samymi zespołami jak inni to na pewno nie było by takich wyników w liczbe karnetów i frekwencji

Darek
Odpowiedź do  kizo
2 lat temu

Kolega z Wrocławia jest załamany frekwencją na meczach Śląska i z szacunkiem mówi o tym co robimy na meczach Widzewa

Rafi
Odpowiedź do  Arek
2 lat temu

U mnie też.

Przem
2 lat temu

Jest nowy karnecik. Tylko WidzeW RTS

Mike
2 lat temu

Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na pytanie dlaczego jak przedłużam karnet dziecku U-13 na c2 to cena wychodzi 62,5% ceny normalnego karnetu na C? Czyli za sezon 300 zł, a za rundę 157 zł. Na grafice widnieje informacja 50% ceny normalnego karnetu, więc 480 x 50% = 240 zł, a nie 300….Czy to błąd, czy czegoś nie doczytałem? Sektor rodzinny nie ma w tym nic wspólnego, bo biorę tylko miejsce dla samego dziecka tak jak w poprzenim sezonie. Dzięki z góry za informację!!

zxc
Odpowiedź do  Mike
2 lat temu

Ja bym ci radził najlepiej w takich sprawach grzecznie spokojnie sobie napisać do Widzew email. znaleźć na stronie jakiś ich adres to ci wytłumaczą

Kriss
Odpowiedź do  Mike
2 lat temu

Jeśli dobrze to interpretuję, to rabat się nalicza jak dorosły kupuje karnet razem z dzieckiem na ten sektor. U znajomego w ten sposób rabat zadziałał

Mike
Odpowiedź do  Mike
2 lat temu

Poprawili ceny. Temat zamykam

Andrzej
2 lat temu

2 przedłużone na A5
Lecimy :)

ukson
2 lat temu

Cześć. Mam teraz karnet na C1. Jeżeli to będzie rodzinny teraz to będzie tam osobne wejście czy będzie można przemieszczać się po całej prostej?

Last edited 2 lat temu by ukson
Maniek
2 lat temu

Thomas Pekhart dawać go tu

Johnny Bravo
2 lat temu

Ceny karnetów mogły wzrosnąć jak już, nie zdrożeć! Litości! Jedyny sposób by ceny zdrożały jest taki, że te tanie drukuje się w czerni na papierze, a te droższe graweruje na srebrnych tabliczkach!

YNWA
2 lat temu

Czy dobrze widzę, że zostaje stary plastik po przedłużeniu? Myślałem, że będzie nowy wzór. Szkoda.

Adsam
Odpowiedź do  YNWA
2 lat temu

po co ci nowy wzór szkoda plastiku na nowe

Vieri
Odpowiedź do  YNWA
2 lat temu

tym bardziej, że na ostatnim plastiku brak informacji o numerze rzędu i miejsca …

Kixon
Odpowiedź do  YNWA
2 lat temu

a stary do śmieci wyrzucisz? ekolog, nie ma co

Andrzej S.
Odpowiedź do  Kixon
2 lat temu

Ja też bym chciał nowy wzór.
Stary zostaje na pamiątkę.
Bank Ci tez przysyła nowa kartę co jakiś czas.już nie przesadzaj z tym eko

Bodek
2 lat temu

Przedłużony, Zapłacony OK!!!

Janek i Zuzka 1910
2 lat temu

To jest trochę, jak u Barei w „Poszukiwany, poszukiwana” Jerzy Dobrowolski, który był „z zawodu dyrektorem”, na makiecie zabudowy osiedla przestawił wieżowiec w inne miejsce. „Ależ, panie dyrektorze! Tu jest jezioro” – zwrócono mu uwagę. „A to nie, nie, to nie. A nie! Dobrze! To jezioro damy tutaj, a ten niech sobie stoi w zieleni” – odparł dyrektor. Po tym krótkim wstępie, chciałbym się zapytać: Jak można 6 sektorów rodzinnych (A1,A2,A3 i A10,A11,A12) przenieść na 2 (C1,C2)?! – nawet przy założeniu, że wszyscy z C1 i C2 zrezygnują? Takich sztuczek nawet Copperfield w najlepszej formie nie potrafił :] Nie wiem, jak na sektorach… Czytaj więcej »

Odpowiedź do  Janek i Zuzka 1910
2 lat temu

A tak w ogóle, v-ce prezes mówił, że będzie 20% drożej, prezes, że 30%. Musieli się dogadać…bo wyszło prawie 50%. „Zawsze w 12″….No prawie zawsze. Wiem, wiem, mogę nie kupić.

Janek i Zuzka 1910
Odpowiedź do  romek
2 lat temu

Nie można poważnie traktować tych ludzi i ich obietnic. Co do tych wygłupów z przeniesieniem wszystkich sektorów rodzinnych na C1 i C2 to nie jest to nic innego, JAK POZBAWIENIE MIEJSCA NA STADIONIE DLA SETEK DZIECIAKÓW . Nie trzeba być Einsteinem, żeby wiedzieć, że 6 sektorów a1, a2, a3 i a10, a11, a12 nie zmieści się na 2 sektorach c1 i c2 (pomijam już fakt, że pewnie niewielu kibiców zrezygnuje z miejsc na C1 i C2). Owszem oni mówią, że można pozostać z dzieckiem na dotychczasowym sektorze rodzinnym, jednak wydaje mi się, że wydatek 205 lub 255PLN na karnet dla… Czytaj więcej »

Last edited 2 lat temu by Janek i Zuzka 1910
Seweryn
2 lat temu

I po sprawie przedłużone. Miło że pomyśleli by aktywować na obecnym plastiku. Mam nadzieję że nie będzie kłopotów z aktywacją jak przed ost meczem gdzie czytnik nie widział aktywnego karnetu. Ave Widzew

Vieri
Odpowiedź do  Seweryn
2 lat temu

nie wiem czy przypadkiem nie ma możliwości sprawdzenia aktywacji w okienku kasy, czyli tam gdzie można było odebrać karnety na ostatnią rundę…

Seweryn
Odpowiedź do  Vieri
2 lat temu

To wszystko się zgadza tylko zamieszanie było w tej sprawie że wcześniej wchodziłem na stadion bez problemu. Tylko ost wejście było z kłopotami i to nie tylko u mnie bo pod kasa nr 2 cala rzeszta stala z takim problemem jak ja

Łukasz
2 lat temu

Hej czy teraz tylko składamy zamówienie na przedłużenie karnetu czy też opłacamy? Złożyłem zamówienie ale nie mogę opłacić.

Jarosław
2 lat temu

I umnie też zakupiony ♥️❤️

dowcipniś
2 lat temu

Przedłużony!

Piotr
2 lat temu

Witam. Mam pytanie. Moja żona rezygnuję z karnetu. Czy moge go przepisać na kogoś innego? Nic nie jest napisane na ten temat. W zeszłej rundzie była taka możliwość. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam WIDZEWIAKOW

Michał
Odpowiedź do  Piotr
2 lat temu

Tak jest taka możliwość , czytałem na stronie

Adsam
1 rok temu

około 8 -9m mln bedzie z karnetów

rafal
1 rok temu

będą pojedyncze bilety jak wykupią wszystkie karnety wątpię chyba że ktoś nie przyjdzie i zwolni swoje miejsce

33
0
Would love your thoughts, please comment.x