Kolejorz rozbił Niebieskich

24 lutego 2013, 20:19 | Autor:

Fatalnie zainaugurowali „wiosnę” piłkarze Ruchu przegrywając na własnym boisku z Lechem Poznań aż 0:4. Spotkanie oglądało ponad 8000 widzów, w tym 1000 kibiców z Poznania, którzy wykorzystali całą pulę przyznanych im biletów.

1

Ultrasi Ruchu przygotowali ciekawą oprawę, która przedstawiała starannie namalowaną sektorówkę z nocnym upiorem, której towarzyszył transparent o treści „NIEBIESKIE ŻNIWA”. Prezentację ubarwiły jeszcze płonące nad sektorówką race. Co ciekawe, Niebiescy znaleźli sposób, jak przeskoczyć problem niskich trybun przy Cichej 6 i materiał uniosły do góry specjalnie przygotowane do tego podnośniki.

Chorzowianie od tej rundy zapoczątkowali proces naprawy swojego młyna. Celem jest osiągnięcie progresu ilościowego i jakościowego w sektorze nr 8. Pierwsze efekty były widoczne i słyszalne już podczas meczu z Lechem, gdyż młyn prezentował się bardzo dobrze mimo, iż piłkarze nie rozpieszczali swoją grą kiboli.

Na płotach zawisły m.in. flagi „Criminal Family” i „Łódzki Widzew – Chorzowski Ruch” oraz transparent: „Wiktor trzymaj się”, który w sobotę „zaliczył” również wyjazd do Wrocławia.

Już 2 marca, w Chorzowie, mecz zgodowy. Więcej informacji o meczu z Ruchem niebawem.