Wyjazd do Chorzowa – organizacyjnie

25 lutego 2013, 18:16 | Autor:

Już w najbliższą sobotę, o  godzinie 13:30 Widzew rozegra swój kolejny ligowy mecz. Przeciwnikiem RTS-u będzie Ruch Chorzów. Trwają zapisy na wyjazd na to spotkanie. Oto szczegółowe informacje dla kibiców Widzewa odnośnie wizyty przy Cichej 6:

1

– DLA POSIADACZY KART KIBICA RUCHU CHORZÓW:

Każda osoba, która posiada kartę kibica Ruchu Chorzów ma możliwość zakupu biletu na spotkanie „Niebieskich” z Widzewem za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży. Aby dokonać transakcji, należy zalogować się w systemie KLIKAJĄC LINK, oraz podając nr karty oraz nr PESEL. Następnie należy wybrać interesujące nas spotkanie i przejść do wyboru miejsca. Transakcja zostanie sfinalizowana po dokonaniu płatności, a potwierdzenie jej użytkownik otrzyma drogą mailową.
UWAGA! Zakupując bilet na mecz do piątku, 1 marca, jego cena wynosić będzie zaledwie 10PLN! Aby być pewnym, że wejdzie się na stadion wystarczy zabrać ze sobą doładowaną kartę i wydrukowane potwierdzenie zakupu ze skrzynki mailowej (opcjonalnie).

– DLA OSÓB NIE POSIADAJĄCYCH KART KIBICA RUCHU CHORZÓW:

Każda osoba, zainteresowana wyjazdem, a nie posiadająca karty kibica Ruchu Chorzów, ma możliwość tradycyjnego zapisu na wyjazd na Górny Śląsk. Aby tego dokonać należy zgłosić się do lidera swojego fan clubu lub łódzkiego osiedla podając mu jak zwykle: imię, nazwisko oraz nr KIK. Organizator, czyli klub z Chorzowa, przysłał do Łodzi pulę 1000 biletów nominalnie przysługujących gościom. Nie ma wówczas konieczności posiadania chorzowskiej katy kibica. Z uwagi na charakter spotkania, bramy oddzielające sektor przyjezdnych od trybun z kibicami Ruchu będą otwarte, także nie zachodzi konieczność oglądania meczu w tzw. „klatce”. Termin zakończenia zapisów upływa z dniem 28 lutego (czwartek).

 

Zachęcamy posiadaczy kart do internetowego zakupu biletów, a pozostałych do zapisywania się tradycyjną metodą u swoich liderów. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż próby wyrobienia karty oraz zakupu wejściówki na miejscu, w dniu spotkania, mogą zakończyć się niepowodzeniem ze względu na duży natłok kibiców i małą przepustowość okienek kasowych. Informujemy także, że koszt biletu zakupionego w kasie chorzowskiego klubu w sobotę, wynosić będzie 20PLN, a karty 5PLN. Dlatego też namawiamy wszystkich, którzy kart nie posiadają, do zapisywania się u przedstawicieli swojego FC lub osiedla, co pozwoli uniknąć kłopotów pod kasami i zapewni wejście na stadion przy ul. Cichej 6.

Przypominamy również, że obowiązującym kolorem dla Widzewiaków jest czerwień i w takiej barwie zalewać będziemy okolice przyjaznego nam stadionu!