Koniec passy Sylwestrzaka. Nie udało się dobić do „czterdziestki”

5 listopada 2018, 10:02 | Autor:

Bardzo nieudany przebieg miał dla Radosława Sylwestrzaka mecz w Grudziądzu. Obrońca sprokurował rzut karny w doliczonym czasie gry, dostał żółtą kartkę, która eliminuje go z występu za tydzień w Elblągu, a także przerwał swoją passę spotkań bez porażki.

Widzew z Sylwestrzakiem w składzie był niepokonany od 39 meczów. Jedyny raz, gdy obrońca wystąpił, a łodzianie przegrali, wydarzył się na inaugurację poprzedniego sezonu, w Sulejówku. Od tego czasu 26-latek był dla widzewiaków swoistym talizmanem, a wszystkie porażki w tym czasie wiązały się z tym, że „Sylwka” nie było na boisku.

Niestety, choć jeszcze na kilka minut przed końcem meczu nic na to nie wskazywało, w Grudziądzu Sylwestrzak musiał poczuć gorycz przegranej po raz drugi. Mamy jednak nadzieję, że już za dwa tygodnie wszystko wróci do normy, a kolejna seria potrwa co najmniej tak samo długo!

39. Widzew – GKS Bełchatów 0:0

Bilans: 39 meczów, 28 wygranych, 11 remisów, 0 porażek. Bramki: 80-22 dla Widzewa