Raport wypożyczonych: Miller nadal zablokowany

5 listopada 2018, 13:09 | Autor:

Nie był to udany weekend dla piłkarzy, którzy przebywają na wypożyczeniach z Widzewa. Żaden z nich nie wpisał się bowiem na listę strzelców. Od prawie dwóch miesięcy gola zdobyć nie może Michał Miller.

Sokół Aleksandrów Łódzki, w którym występuje 27-latek, w weekend mierzył się na wyjeździe z Victorią Sulejówek. Choć goście byli zdecydowanym faworytem, mecz nie należał do łatwych. Aleksandrowianie po ciężkim boju wygrali 1:0, dzięki czemu powiększyli swoją przewagę nad drugą w tabeli Lechią Tomaszów Mazowiecki do pięciu punktów. Miller zagrał przez 86 minut i nie był w stanie pokonać bramkarza gospodarzy, zaliczył za to asystę.

Kolejną wpadkę zanotowali gracze KS Kutno. Po porażce z Andrespolią Wiśniowa Góra, tym razem podopieczni Dominika Tomczaka tylko zremisowali u siebie z LKS Kwiatkowice. W pełnym wymiarze wśród gospodarzy zagrali Konrad Reszka Kamil Wielgus, zaś po 45 minut zanotowali Artur AmrozińskiGrzegorz Brochocki Krystian Marcioch. Poza meczową kadrą znalazł się Adrian Kralkowski, który doznał kontuzji i do końca roku już nie pojawi się na boisku. Kutnianie mają już pięć punktów straty do liderującego RKS Radomsko. Za tydzień obie drużyny zmierzą się ze sobą.

Skromne zwycięstwo odniosła Jutrzenka Warta. Zespół, do którego wypożyczony jest Kacper Pipczyński, pokonał u siebie LKS Zapole 1:0. Młody widzewiak grał przez 90 minut. Warcianie są wiceliderem sieradzkiej okręgówki.