850 kibiców Widzewa na zakazie w Grudziądzu

5 listopada 2018, 19:57 | Autor:

Choć fani Widzewa ukarani zostali zakazem wyjazdowym na mecz z Olimpią Grudziądz, nie powstrzymało ich to przed liczną wyprawą do miasta swojego uznanego fan clubu. Porażkę oglądało z trybun 850 kibiców łodzian.

Poniżej prezentujemy krótką relację z wyjazdu, autorstwa Wiary spod Zegara:

Mimo zakazu nałożonego przez PZPN na mecz z Olimpią Grudziądz, w sektorze gości meldujemy się w 850 osób. Mamy ze sobą 6 flag: Fanatics, Red Army, ŚP. Jóźwik, Red Gladiators, Ludzie Honoru, WFCG. Oprócz tego na płocie dwa transy naszego miejscowego FC.

Doping z lepszymi i gorszymi momentami przez pełne 90 minut, ale ogólnie nie zachwycał. Mecz przegrywamy tracąc trzy bramki w ostatnich minutach spotkania. Droga w obie strony spokojna. Z nami delegacje Ruchu, Elany oraz Wisły – dzięki.