Korona – Widzew (bramki)

4 czerwca 2021, 23:00 | Autor:

Dwie bramki padły dziś na murawie Suzuki Areny w meczu Korony Kielce z Widzewem Łódź. Pod koniec pierwszej połowy wynik z rzutu karnego otworzył Jacek Podgórski, ale w ostatnich minutach do wyrównania udało się doprowadzić Karolowi Czubakowi.

Mająca prawa do transmisji zawodów stacja Polsat Sport przygotowała już zapis wszystkich dzisiejszych goli. Można go obejrzeć poniżej.

14 komentarzy
noody

KAROL CZUBAK SOPER STASSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiktorio

I na koniec Widzew sobie przypomniał,że ma trzeciego napastnika.Tomczyk pół sezonu biega i jedna bramka,Czubak dwa mecze dwie bramki.Żenada.

lewiatan137
Odpowiedź do  Wiktorio

Nikt sobie nie przypomniał tylko kilku osoba trzeba bylo pokazac ze Tomczyk sie nie nadaje i zeby potem nie nawijali ze nikt mu nie dal szansy.

Wiktorio
Odpowiedź do  lewiatan137

To dostawał zbyt dużo tych szans.Czubak strzela z łatwością pokazał to w meczu z Rakowem ,przy dyspozycji Robaka i Tomczyka nie wpuszczanie go to jawny sabotaż

Odpowiedź do  Kixon

Łamagami i szkodnikami są Ci którzy go sprowadzili i za łażenie po boisku zapłacili kilkaset tysięcy z pieniędzy kibiców !!!
Za niego plus kilku jemu podobnych powinni z własnej kasy oddać !
Niektóre zakupy tegoroczne na podobnym poziomie …, i znów kibic płaci nieudacznikom !

mAIK
Odpowiedź do  Kibic W

niestety ale jak patrzę na marnotrawienie pieniędzy w Widzewie, gdzie my kibice, WSADZILIŚMY DO KASY LUBOWEJ PARĘ MILIONÓW ZŁOTYCH, to się lekko wkurw tzn. denerwuję.

A wpuszczanie jeszcze w meczu o nic dziada Możdżenia , który zawalił bramkę (zamiast jakiegoś młodego) to szczyt plucia w twarz kibicom przez trenera

Kixon
Odpowiedź do  mAIK

dodajmy dziada któremu się kończy kontrakt, wystawianie go było tak głupie, że tylko ktoś taki jak Bronek mógł na to wpaść

Rafal

Mozdzenowi się po prostu nie chce…i to jest kurwa najgorsze ,on powinien być pierwszy do rezerw

Kixon
Odpowiedź do  Rafal

Bronka należy spytac po co go wystawił

Axell

Ciekaw jestem co Bronek powie o Czubaku i Kmicie przed którymi cały czas się bronił nie chcąc ich wystawiać.

RedMan
Odpowiedź do  Axell

że trzeba młodych pomału wprowadzać do zespołu bo to jest wielki proces przejścia z piłki młodzieżowej do seniorskiej. U takiego trenerskiego tuza jak Broniszewski Seniorem jest 25-30 letni zawodnik.