Kwiek pierwszym wzmocnieniem?
15 czerwca 2017, 14:32 | Autor: RyanWszystko wskazuje na to, że znamy już nazwisko pierwszego nowego piłkarza Widzewa. Latem do drużyny dołączy najprawdopodobniej doświadczony środkowy pomocnik, mający na koncie wiele występów w Ekstraklasie.
Mowa o Aleksandrze Kwieku, który akces gry w Łodzi zgłaszał już zimą. Nie udało się wtedy dojść do porozumienia ze względu na wysokie wymagania finansowe piłkarza. Zarząd nie chciał tworzyć kominów płacowych i z transakcji zrezygnował. Teraz najwyraźniej rozgrywający zmienił swoje oczekiwania, bo transfer jest już na ostatniej prostej.
Kwiek pojawił się na środowym meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki, a po zawodach w towarzystwie Przemysława Klementowskiego wszedł nawet do szatni widzewiaków. Łatwo domyślić się, że nie była to towarzyska wizyta. Pozostaje czekać na oficjalne ogłoszenie wzmocnienia. Być może od razu w pakiecie z innym graczem…








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska