Lechia Tomaszów Maz. – Widzew II Łódź 2:1 (0:1)

15 marca 2014, 19:50 | Autor:

Sobota wybitnie nie była widzewskim dniem. Równolegle do meczu pierwszej drużyny w Gdańsku, z inną Lechią, Tomaszów Mazowiecki, mierzyły się rezerwy. Podopieczni Tomasza Kmiecika również wrócili na tarczy, przegrywając 1:2.

Mecz zaczął się obiecująco, w 22 minucie bramkę dla łodzian zdobył Marcin Kozłowski. Po przerwie do głosu doszli jednak gospodarze, którzy odwrócili losy spotkania i po golach Łukasza Pierzyńskiego i Marcina Mireckiego z rzutu karnego.
W zespole gości znalazło się kilku zawodników pierwszego składu: Marek Wasiluk, Łukasz Bogusławski, Princewill Okachi i Aleksejs Visnakovs.

Poraża kosztowała widzewiaków spadek w tabeli o jedną lokatę, obecnie są na 14 miejscu.

Lechia Tomaszów Maz. – Widzew II Łódź 2:1 (1:1)