Leszczyński najprawdopodobniej zostanie widzewiakiem

24 sierpnia 2020, 12:54 | Autor:

Przez cały poprzedni tydzień w zespole Widzewa testowany był Michał Leszczyński. W sobotę golkiper zagrał też w sparingowym spotkaniu z GKS Tychy i wygląda na to, że dostatecznie przekonał do siebie sztab szkoleniowy. 26-latek lada dzień powinien zatem podpisać kontrakt z łódzkim klubem.

Wychowanek Stomilu Olsztyn bronił przez całą drugą połowę rozgrywanego w Grodzisku Wielkopolskim meczu towarzyskiego. Kilka razy dobrze interweniował, choć przy golu strzelonym przez Dawida Kasprzyka zdecydowanie mógł zachować się lepiej. Stracona bramka nie zaważyła jednak na całościowej ocenie Leszczyńskiego, który dostał informację, że trener Enkeleid Dobi widzi go w drużynie.

Jak dowiedział się WTM, po zakończonym w sobotę obozie piłkarz udał się w rodzinne strony, ale wkrótce powinien wrócić do Łodzi, gdzie załatwiać będzie wszystkie formalności związane z przejściem do Widzewa. Jeżeli na ostatniej prostej nic się nie zmieni, a bramkarz dogada się z klubem w kwestiach kontraktowych, to w najbliższym sezonie występować będzie w czerwono-biało-czerwonych barwach.

Leszczyński trafi na al. Piłsudskiego na zasadzie wolnego transferu, bo jego kontrakt ze Stomilem dobiegł końca 31 lipca. O miejsce między słupkami walczyć będzie z Wojciechem Pawłowskim i Konradem Reszką. Golkiper będzie siódmym nowym zawodnikiem łodzian w letnim okienku transferowym.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress