Wciąż trwa zbiórka na oprawę 65. Derbów Łodzi!

24 sierpnia 2020, 08:00 | Autor:

Wielkimi krokami zbliżają się 65. Derby Łodzi. Pojedynki Widzewa z ŁKS od zawsze dostarczają emocji, nie tylko od strony piłkarskie, ale również – a może zwłaszcza – kibicowskiej. Można być pewnym, że tym razem będzie tak samo, nawet pomimo zamknięcia trybun B i D.

Od kilkunastu dni na portalu Zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na derbową oprawę. Założonym celem jest dwadzieścia tysięcy złotych, które przeznaczone zostaną na ubarwienie łódzkiej „Świętej Wojny”. Na razie zebrano niecałą połowę, dlatego gorąco zachęcamy do wpłat, a poniżej przypominamy apel grupy Ultras Widzew na ten temat:

Fanatycy,

Już za niecały miesiąc, nasz Widzew rozegra mecz z lokalnym wrogiem zza torów. Derby Łodzi, czyli coś więcej niż mecz! Potyczka, która przez wielu, uznawana jest za najlepszą rywalizację w Polsce. Spotkania te od lat elektryzowały całą kibicowską brać.

Niestety, wskutek rządowych decyzji w ciągu ostatnich kilku lat, Derby Łodzi nie są już tymi samymi meczami jak dawniej. Mimo wszystko, dla nas nadal są najważniejszym pojedynkiem w całym roku!

W związku z tym, musimy zadbać o jego odpowiednią oprawę na naszych trybunach!

Organizujemy zrzutkę kasy, z której całość przeznaczymy na ubarwienie Świętej Wojny.

Chyba nie musimy nikogo z Was namawiać do przelania choćby symbolicznej kwoty 19,10!

Nasz cel to 20 tysięcy złotych.

Niejednokrotnie pokazaliśmy, my kibice Widzewa, że razem jesteśmy w stanie przenosić góry! Zróbmy to po raz kolejny,bo kto jak nie my?!

Udostępniajcie, lajkujcie, puszczajcie info w świat! Widzew to My!

Widzew my wierzymy! RTS – derby są nasze!

Pieniądze można wpłacać TUTAJ lub przy wykorzystaniu poniższego baneru.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress